Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

18 TL Olan Yarış Oyunu Bir Süreliğine Süreliğine Ücretsiz Olduğu Açıklandı

1 Dakika Okuma Süresi

Indiegala, bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanan oyunları ücretsiz olarak dağıtan bir oyun platformudur ve şirket yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlatmıştır. Platform tarafından başlatılan etkinlikler arasında Steam’deki oyuncular tarafından “rastgele oyun” olarak derecelendirilen “Süper Oyuncak Araba” adlı bir oyun yer alıyor. Steam üzerinden 18 TL’ye satın alınabilen bu oyunu Indiegala üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Oyundaki tek amacımız oyuna liderlik etmek değil, kendimizi rakiplerden korumaktır. Oyunun belirli alanlarında karşılaşılan güçlendiricileri kullanarak rakibin başına çorap örebiliriz. Aynı şeyi bize de yapabilirler.

Oyunda 16 farklı araba modeli, 12 farklı kirli alan ve 4 farklı alan bulunuyor. Ayrıca 5 farklı türde etkinlik düzenleyebiliriz. Kariyer modunu sevenler için ayrıca 48 yarış modu bulunmaktadır. Sistem gereksinimleri söz konusu olduğunda, süper oyuncak arabalar günümüzün akıllı telefonlarında bile oynanabilir. Bu nedenle, herhangi bir bilgisayar bu oyunu oynamanıza izin verebilir.

Indiegala süper bir oyuncak araba yaptı ve oyuncak arabayla bedavaya savaşacağız. Oyunda kendine has tarzı ile amacımız, günlük hayatta gördüğümüz nesneler parkurda en hızlı olmak ve rakibin kafasına çorap örmek.

Çocukluğunda oyuncak arabalarla oynayan hemen hemen herkes bu oyuncaklar için bir parkur inşa etmiştir. Bu parkurlardaki yarışlar bazen bir kitapta dolaşıyor, sonra bir tahta parçasından bir sandalyeye tırmanıyor ve sonra bir “süper oyuncak araba” yı geri alıyor. Daha fazlasıyla birlikte gelir.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: