Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

18 TL Olan Yarış Oyunu Bir Süreliğine Süreliğine Ücretsiz Olduğu Açıklandı

1 Dakika Okuma Süresi

Indiegala, bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanan oyunları ücretsiz olarak dağıtan bir oyun platformudur ve şirket yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlatmıştır. Platform tarafından başlatılan etkinlikler arasında Steam’deki oyuncular tarafından “rastgele oyun” olarak derecelendirilen “Süper Oyuncak Araba” adlı bir oyun yer alıyor. Steam üzerinden 18 TL’ye satın alınabilen bu oyunu Indiegala üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Oyundaki tek amacımız oyuna liderlik etmek değil, kendimizi rakiplerden korumaktır. Oyunun belirli alanlarında karşılaşılan güçlendiricileri kullanarak rakibin başına çorap örebiliriz. Aynı şeyi bize de yapabilirler.

Oyunda 16 farklı araba modeli, 12 farklı kirli alan ve 4 farklı alan bulunuyor. Ayrıca 5 farklı türde etkinlik düzenleyebiliriz. Kariyer modunu sevenler için ayrıca 48 yarış modu bulunmaktadır. Sistem gereksinimleri söz konusu olduğunda, süper oyuncak arabalar günümüzün akıllı telefonlarında bile oynanabilir. Bu nedenle, herhangi bir bilgisayar bu oyunu oynamanıza izin verebilir.

Indiegala süper bir oyuncak araba yaptı ve oyuncak arabayla bedavaya savaşacağız. Oyunda kendine has tarzı ile amacımız, günlük hayatta gördüğümüz nesneler parkurda en hızlı olmak ve rakibin kafasına çorap örmek.

Çocukluğunda oyuncak arabalarla oynayan hemen hemen herkes bu oyuncaklar için bir parkur inşa etmiştir. Bu parkurlardaki yarışlar bazen bir kitapta dolaşıyor, sonra bir tahta parçasından bir sandalyeye tırmanıyor ve sonra bir “süper oyuncak araba” yı geri alıyor. Daha fazlasıyla birlikte gelir.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: