Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun Haberleri

Amazon Prime Gaming, Toplam Fiyatı 233 TL Olan Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

2 Dakika Okuma Süresi

Amazon tarafından paylaşılan bilgilere göre oyuncular, nisan ayında çok popüler olan oyunlara ücretsiz olarak erişemeyecekler. Ancak bu durum, ücretsiz hale getirilen oyunların çok kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yalnızca 7,90 TL’ye bu oyunlara ücretsiz olarak ulaşabilmek, pek çok oyuncuyu memnun edecek gibi görünüyor. Zira Amazon Prime Gaming abonelerinin nisan ayında ücretsiz olarak oynayabileceği oyunlar, Steam’de toplam 233 TL’ye mal oluyor.

Bir süredir Türkiye’deki faaliyetlerini güçlendiren Amazon, aylık 7,90 TL karşılığında sahip olunabilen Prime Gaming abonelerinin nisan ayı boyunca ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Şirketin yaptığı açıklamalara göre aboneler bu ay, 5 farklı oyunu ücretsiz olarak oynayabilecekler. 

Oyunların Listesi

Before I Forget – 15 TL

Bir kadının hayatına odaklandığınız bu oyunda, gizemle dolu bir aşk hikayesinin peşine düşeceksiniz.

Aces of the Luftwaffe: Squadron – 85 TL

İngiltere en zor zamanlarını yaşıyor. Axis en iyi savaşçılarını İngiltere Savaşı için hazırlıyor ve bunları ortadan kaldırabilecek yalnızca birkaç cesur asker var. Savaş uçağınıza atlayın ve gökyüzünü düşmanlardan tamamen temizleyene kadar elinizi tetikten çekmeyin! Acımasız Aces of the Luftwaffe ekibini ortadan kaldırdıktan sonra savaşı ana topraklarda yürütmeye hazır mısınız?

The Escapists – 39 TL

Hapisane’de bir mahkumsunuz.Fakat kaçmak istiyorsunuz. Kaçma planınızı hazırlayabilmek için sınırlı zamanlarınız oluyor. Çünkü rutin olan hapisane kuralları çok katı derecede. Belirli saatlerde yemek, spor , uyku ve boş zamanlarınız va r.Gözden kaybolursanız hastanelik olabilir veya öldürülebilirsiniz. Spor yapmak ve kitap okumak yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Kim kaslı biri ile dövüşe tutuşmak ister sonuçta ? Hapisane içinde her mahkumun bir görevi ( işi ) var. Ve bu görevler sizin kaçmanızda büyük rol oynuyor. mecvut görevinizi bırakıp başka istediğiniz bir işi yapmak için o görevde çalışan başka bir mahkumu alt etmeniz gerekli ki onun işini siz kapın.Diğer mahkumlar ile ilişkileriniz çok önemli. Ayaklanma için onları kullanabilirsiniz veya onların sattığı mallar ile kendinize kaçışınız için gerekli malzemeleri toplayabilirsiniz. Kısacası Oyun çok eğlenceli ve kapsamlı. Retro grafiğe sahip olması oyunu daha eğlenceli kılıyor. Bir o kadar da stratejiye dayalı bir oyun. Team 17 worms gibi efsane bir oyundan sonra yine farklı bir oyun yaparak kendini kanıtlamış ve fiyatının hakettiği bir oyun ile karşımıza çıkmış.

Moving Out – 70 TL


Mobilya sektöründe parlak bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir mobilya düzenleme ve yeniden konumlandırma teknisyeni olarak hareketli Packmore kasabasında taşıma işleri yapacaksın. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama tuttuğunu koparan bu çalışkan çocuklar için hiçbir iş çok tehlikeli ya da tuhaf değildir. İşini büyüterek yeni zorluklara meydan oku, renkli karakterleri işe al ve kasabanı mobilya tehlikesinden kurtar!

Move or Die: Couch Party Edition – 24 TL

Online oynayarak TP kazan ve seviye atla, bu esnada yeni karakterlerin ve modların kilidini aç ya da günlük mücadele maçlarında YZ botlara karşı kapışarak hayatta kal ve skor panosunda liderliğe ulaşmaya çalış. Move or Die, ‘Kımıldamayan Ölür’ manasına gelen adından da anlaşılabileceği gibi, oyuncuları hareket etmeye zorluyor. Hatta, hareket etmezsen karakterin bildiğin patlayıp toz oluyor. Ayrıca, her tur sadece 20 saniye sürdüğünden, Move or Die başlaması kolay ama bırakması zor bir oyun.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: