Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun Haberleri

Amazon Prime Gaming, Toplam Fiyatı 233 TL Olan Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

2 Dakika Okuma Süresi

Amazon tarafından paylaşılan bilgilere göre oyuncular, nisan ayında çok popüler olan oyunlara ücretsiz olarak erişemeyecekler. Ancak bu durum, ücretsiz hale getirilen oyunların çok kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yalnızca 7,90 TL’ye bu oyunlara ücretsiz olarak ulaşabilmek, pek çok oyuncuyu memnun edecek gibi görünüyor. Zira Amazon Prime Gaming abonelerinin nisan ayında ücretsiz olarak oynayabileceği oyunlar, Steam’de toplam 233 TL’ye mal oluyor.

Bir süredir Türkiye’deki faaliyetlerini güçlendiren Amazon, aylık 7,90 TL karşılığında sahip olunabilen Prime Gaming abonelerinin nisan ayı boyunca ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı. Şirketin yaptığı açıklamalara göre aboneler bu ay, 5 farklı oyunu ücretsiz olarak oynayabilecekler. 

Oyunların Listesi

Before I Forget – 15 TL

Bir kadının hayatına odaklandığınız bu oyunda, gizemle dolu bir aşk hikayesinin peşine düşeceksiniz.

Aces of the Luftwaffe: Squadron – 85 TL

İngiltere en zor zamanlarını yaşıyor. Axis en iyi savaşçılarını İngiltere Savaşı için hazırlıyor ve bunları ortadan kaldırabilecek yalnızca birkaç cesur asker var. Savaş uçağınıza atlayın ve gökyüzünü düşmanlardan tamamen temizleyene kadar elinizi tetikten çekmeyin! Acımasız Aces of the Luftwaffe ekibini ortadan kaldırdıktan sonra savaşı ana topraklarda yürütmeye hazır mısınız?

The Escapists – 39 TL

Hapisane’de bir mahkumsunuz.Fakat kaçmak istiyorsunuz. Kaçma planınızı hazırlayabilmek için sınırlı zamanlarınız oluyor. Çünkü rutin olan hapisane kuralları çok katı derecede. Belirli saatlerde yemek, spor , uyku ve boş zamanlarınız va r.Gözden kaybolursanız hastanelik olabilir veya öldürülebilirsiniz. Spor yapmak ve kitap okumak yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Kim kaslı biri ile dövüşe tutuşmak ister sonuçta ? Hapisane içinde her mahkumun bir görevi ( işi ) var. Ve bu görevler sizin kaçmanızda büyük rol oynuyor. mecvut görevinizi bırakıp başka istediğiniz bir işi yapmak için o görevde çalışan başka bir mahkumu alt etmeniz gerekli ki onun işini siz kapın.Diğer mahkumlar ile ilişkileriniz çok önemli. Ayaklanma için onları kullanabilirsiniz veya onların sattığı mallar ile kendinize kaçışınız için gerekli malzemeleri toplayabilirsiniz. Kısacası Oyun çok eğlenceli ve kapsamlı. Retro grafiğe sahip olması oyunu daha eğlenceli kılıyor. Bir o kadar da stratejiye dayalı bir oyun. Team 17 worms gibi efsane bir oyundan sonra yine farklı bir oyun yaparak kendini kanıtlamış ve fiyatının hakettiği bir oyun ile karşımıza çıkmış.

Moving Out – 70 TL


Mobilya sektöründe parlak bir kariyere hazır mısın? Sertifikasını yeni almış bir mobilya düzenleme ve yeniden konumlandırma teknisyeni olarak hareketli Packmore kasabasında taşıma işleri yapacaksın. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama tuttuğunu koparan bu çalışkan çocuklar için hiçbir iş çok tehlikeli ya da tuhaf değildir. İşini büyüterek yeni zorluklara meydan oku, renkli karakterleri işe al ve kasabanı mobilya tehlikesinden kurtar!

Move or Die: Couch Party Edition – 24 TL

Online oynayarak TP kazan ve seviye atla, bu esnada yeni karakterlerin ve modların kilidini aç ya da günlük mücadele maçlarında YZ botlara karşı kapışarak hayatta kal ve skor panosunda liderliğe ulaşmaya çalış. Move or Die, ‘Kımıldamayan Ölür’ manasına gelen adından da anlaşılabileceği gibi, oyuncuları hareket etmeye zorluyor. Hatta, hareket etmezsen karakterin bildiğin patlayıp toz oluyor. Ayrıca, her tur sadece 20 saniye sürdüğünden, Move or Die başlaması kolay ama bırakması zor bir oyun.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: