Oyun HaberleriOyun Tavsiyeleri

Amazon Prime Gaming’in Mart Ayı Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

2 Dakika Okuma Süresi

Oyuncular için özel bir abonelik sistemi olan Amazon Prime Gaming, her ay ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Amazon Prime Gaming’in Mart ayında ücretsiz olarak sağlayacağı oyun duyuruldu. Amazon Prime oyun abonesiyseniz bu ay Blasphemous, Boomerang Fu, Tengami, Bomber Crew ve Sky Drift oyunlarına ücretsiz sahip olacaksınız.

Amazon, e-ticaret sitelerini ilk akla gelen firmalardan biridir. Sadece e-ticaret alanında değil diğer alanlarda da çalışır. Bu hizmetlerden biri, Twitch kullanıcılarının özellikle aşina olduğu Prime Gaming hizmetidir. Amazon Prime Gaming, oyunculara ücretsiz oyunlar da dahil olmak üzere birçok önemli avantaj sağlayarak son birkaç yılda kullanıma sunuldu.

Amazon Prime Gaming Abonelerinin Mart Ayı İçerisinde Ücretsiz Sahip Olabileceği Oyunlar

Blasphemous ( 60 TL )

Hack’n Slash gibi ölümcül ve aksiyon dolu platform oyunlarını seviyorsanız, Blasphemous tam size göre. Lanetli dünyaya girme oyununda, sonsuz lanet görevini üstlenmelisiniz. Elbette bu amaçla yapılacak her şeye müsaade edildiği için önünüzdeki düşmanları toplamak ve yok etmek görevlerinizden biridir.

Boomerang Fu ( 25 TL )

Bugünlerde “Among Us“, “Fall Guys” veya “Pummel Party” gibi en popüler oyunlardan sıkıldıysanız, Boomerang Fu size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır. Bu oyunda, rakibinizi doğramanıza, dondurmanıza veya kızartmanıza bağlı olarak en sevdiğiniz yemeği seçiyor ve savaşa katılıyorsunuz.

Tengami ( 13,50 TL )

“Tengami” oynamak istemenizin nedenlerinden biri de Japon kültürünün yer aldığı oyunun atmosferinin çok güzel olması. Tengami’de bir kitapta maceraya atılacak, içinde seyahat ettiğiniz kağıt dünyasını katlayacak, onu ters çevirecek ve bulmacaları ve sırları çözme hedefinize ulaşacaksınız.

Bomber Crew – Deluxe Edition ( 40 TL )

Bomber Crew strateji / simülasyon oyunu, kazanma ve kaybetme arasındaki ayrım çizgisini hissetmenizi sağlayacak. Doğru takımı seçmek, bombardıman uçağını daima en iyi durumda tutmak ve doğru stratejiyi formüle etmek zaferinizin tek anahtarı olacaktır.

Sky Drift ( 18 TL )

Drifting” ismine aldanmayın, “Sky Drifting” sadece bir yarış oyunu değil. “Sky Drifting” sizi havada adrenalin dolu bir maceraya çıkaracak, burada uçuş becerilerinizi gösterecek ve savaşın derinliklerini hissedeceksiniz.

Eğer Amazon Prime Gaming üyeliğiniz yoksa ve bu oyunlar gibi ücretsiz oyunlara her ay sahip olmak istiyorsanız , buraya tıklayarak Amazon Prime Gaming’in sayfasına gidebilirsiniz.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: