Oyun Tavsiyeleri

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Multiplayer Bilgisayar Oyunu

2 Dakika Okuma Süresi

Bir avcı olarak işin huzurlu bir kent için tüm cadıları avlamak. Avcılar görevlerinde yardımcı olmaları için farklı alet ve cihazlarla donatılmıştır, bu gizli cadıları arayan sadık bir tavuk olabilir ya da bir alanda yüksek miktarda darbe hasarına neden olan gözdeyle çarpma yeteneği olabilir!

Witch It

Öncelikle en kısa sürede Türkçe yerelleştirme desteğine sahip olacak oyun şu anda Mağaza Sayfası’nda Türkçe bir şekilde sizi ağırlıyor. Tüm sorularınızın cevabını şu anda Erken Erişim sekmesinin altından bulabilirsiniz.

Witch It köylü ve cadı arasında geçen rekabeti tema edinmiş bir saklambaç oyunudur. Witch It’i diğer türdeş oyunlardan ayıran en basit özelliği ise görünümünün oldukça sevimli olması. Oyunu oynadığınızda çok rahat bir şekilde fark edeceksiniz.

Bir diğer hoş özelliği ise geliştiricilerin oyuna eklemiş olduğu Easter-Egg denen saklı özel eşyalar. Çoğu Witch It topluluğu tarafından bulunmuş olsa da hâlâ gizemini koruyan eşyalar olduğu söyleniyor.
Oyunda kılığına girebileceğiniz çok miktarda eşya bulunuyor. Bazı özel eşyalar ile etkileşime geçebiliyorsunuz (örn. mum, şamdan, gramafon, vb…)

Oyunda şu anda 5 harita bulunmakta:

  • Snowbreeze
  • The Cummy Potato
  • Gunewald Library / @ Night
  • Morgenstund
  • Fiskersted

ve daha fazlası yolda. Çoğu haritada bulunan gizemli hava oyuna hoş bir çevre sağlıyor. Haritaların boyutunun çok büyük olması işleri biraz zorlaştırıyor fakat belli bir süre sonra en spesifik noktaları öğreneceğiniz için işiniz daha kolaylaşıyor.

Ayrıca Witch It, takas kartı, başarım sistemi, envanter desteği de bulunduruyor. Team Fortress 2 oynayanların da hoşuna gidebilecek sistem olan Eşya Düşürme sistemi Witch It’de de bulunuyor. Yakıdna eklenecek pazar desteği ile eşya satımı da aktif olacak.

Seviye sistemi de bulunduran oyun her seviyede farklı yetenek ve eşya ile ödüllendiriyor. Şu anda her iki takım içinde 3 yetenek bulunuyor fakat erken erişim safhasında olan oyun yakında daha fazla oyun-içi ve Steam desteği ile güncellenecek.

Şu anda sadece İngilizce ve Almanca oyun-içi desteği bulunduran Witch It, çok yakın bir zamanda Türkçe dil desteğine de kavuşacak. Geliştiricilerin Türkçe Erken Erişim notları için Mağaza Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Benzer Paylaşımlar
Oyun Tavsiyeleri

Hunt: Showdown İncelemesi

2 Dakika Okuma Süresi
PvP ve PvE öğelerini harmanlayan rekabete dayalı ve karşılaşma tabanlı bu oyunda her an karakterini ve ekipmanını kaybetme riskiyle karşı karşıyasın. Hem… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Tavsiyeleri

Wobbly Life İncelemesi

1 Dakika Okuma Süresi
Arkadaşlarınız ile eglenmeniz için mükemmel bir oyun haritanın ağzına kadar mini game dolu ve bunları fizik tabanlı sarı aptal karakteriniz ile yapmak… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Tavsiyeleri

Horizon Zero Dawn İncelemesi

1 Dakika Okuma Süresi
Yabani ve tehlikeli açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere taktiksel saldır. ARTILAR + Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan dünya.+ Müziklerin oynanış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: