Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Battlefield 6 ‘dan Bir gelişme var ama EA, Need for Speed’den gelişme mi var?

1 Dakika Okuma Süresi

California merkezli bir video oyun şirketi olan Electronic Arts, Inc. (EA), yeni Need for Speed ​​oyununun çıkış tarihini bir yıl ertelediğini duyurdu. Duyuruya göre, “Need for Speed” in arkasındaki stüdyo Criterion Games, bu sonbaharda gelecek nesil konsollar ve PC’ler için piyasaya sürülecek olan “Battlefield 6” ‘yı geliştirmek için EA DICE’ı destekleyecek.

Electronic Arts, bu yıl çıkması beklenen yeni “Need for Speed” oyununun en az bir yıl ertelendiğini duyurdu. Açıklamaya göre, geliştirici firma Criterion Games, “Battlefield 6” nın geliştirilmesine destek verecek.

EA’dan Laura Miele Polygon’a şunları söyledi: “[Battlefield] iyi durumda ve takım çalışması son derece zor. Geçen yıl zordu, evet, evde çalıştık. Evde oyun yapmak çok zor ve takım [EA DICE biraz yorgun. ”Miele ekledi Said,” Battlefield 6 “inanılmaz bir potansiyele sahip.

Criterion Games, daha önce “Battlefield” oyununun geliştirilmesinde DICE’ı desteklemekteydi. Salgının çalışma koşullarının DICE’ı olumsuz etkilediğini söyleyen Miele, tecrübeli başka bir stüdyonun desteğinin Battlefield 6’nın hedef tarihte çıkmasına yardımcı olacağını söyledi.

Yeni “Battlefield” oyunu için, insanlar oyun hakkında çok az şey biliyor. Ancak son zamanlarda “Battlefield 6” ile ilgili söylentilere göre dizi sonunda modern zamanlara dönecek. Oyunun önümüzdeki sonbaharda PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

EA kısa süre önce yeni “Need for Speed” oyununun geliştirilmesinin Ghost Games stüdyosundan geldiğini ve Criterion Games’e geri döndüğünü duyurdu. Miele ayrıca röportajda bundan bahsetti ve EA’nın Codemasters’ı satın almasının Criterion Games’i geri yüklemeye yardımcı olacağını söyledi.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: