Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Battlefield 6 ‘dan Bir gelişme var ama EA, Need for Speed’den gelişme mi var?

1 Dakika Okuma Süresi

California merkezli bir video oyun şirketi olan Electronic Arts, Inc. (EA), yeni Need for Speed ​​oyununun çıkış tarihini bir yıl ertelediğini duyurdu. Duyuruya göre, “Need for Speed” in arkasındaki stüdyo Criterion Games, bu sonbaharda gelecek nesil konsollar ve PC’ler için piyasaya sürülecek olan “Battlefield 6” ‘yı geliştirmek için EA DICE’ı destekleyecek.

Electronic Arts, bu yıl çıkması beklenen yeni “Need for Speed” oyununun en az bir yıl ertelendiğini duyurdu. Açıklamaya göre, geliştirici firma Criterion Games, “Battlefield 6” nın geliştirilmesine destek verecek.

EA’dan Laura Miele Polygon’a şunları söyledi: “[Battlefield] iyi durumda ve takım çalışması son derece zor. Geçen yıl zordu, evet, evde çalıştık. Evde oyun yapmak çok zor ve takım [EA DICE biraz yorgun. ”Miele ekledi Said,” Battlefield 6 “inanılmaz bir potansiyele sahip.

Criterion Games, daha önce “Battlefield” oyununun geliştirilmesinde DICE’ı desteklemekteydi. Salgının çalışma koşullarının DICE’ı olumsuz etkilediğini söyleyen Miele, tecrübeli başka bir stüdyonun desteğinin Battlefield 6’nın hedef tarihte çıkmasına yardımcı olacağını söyledi.

Yeni “Battlefield” oyunu için, insanlar oyun hakkında çok az şey biliyor. Ancak son zamanlarda “Battlefield 6” ile ilgili söylentilere göre dizi sonunda modern zamanlara dönecek. Oyunun önümüzdeki sonbaharda PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

EA kısa süre önce yeni “Need for Speed” oyununun geliştirilmesinin Ghost Games stüdyosundan geldiğini ve Criterion Games’e geri döndüğünü duyurdu. Miele ayrıca röportajda bundan bahsetti ve EA’nın Codemasters’ı satın almasının Criterion Games’i geri yüklemeye yardımcı olacağını söyledi.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: