Oyun HaberleriOyun İncelemeleriOyun Rehberleri

Beklenen The Medium Oyununun 14 Dakikalık Videosu Paylaşıldı

1 Dakika Okuma Süresi

Bir süredir yapım aşamasında olan The Medium için çok uzun bir oyun videosu yayınlandı ve son zamanlarda gecikmeli haberler geldi. Bloober Ekibi ekibi, en son Blair Witch projesiyle ortaya çıktı ve “M” için 14 dakikadan fazla oyun videosu paylaşıldı.

Ortam, iki farklı gerçeğe dayalı bir çalışmadır. Bu durum, oyun dinamiklerine ve hikaye unsurlarına da yansıyor. Dolayısıyla iki boyut arasında seyahat edeceğimiz ve iki dünya üzerine kurulu bir hikaye var. Bu iki dünya sistemi de oyun merkezinde yer almaktadır. Oyunun belirli anlarında, iki farklı dünyadaki bazı bulmacaları çözmeli ve sonra devam etmeliyiz.

Bu süreçle ilgili bazı önemli noktalar, daha önce yayınlanan tanıtım videosunda zaten belirtilmişti. Bu yepyeni saf oyun videosunda, aslında bu dinamiği daha net görme şansımız var.

Yeni nesil korku oyunları olarak bilinen ve psikolojik gerilim filmleri içeren “mecra” da Marianne adlı bir karakterin hikayesine tanık olacağız. Psikolog Marianne, bir çocuğun cinayetini gördükten sonra olayın peşine düştü. The Medium’da çok önemli bir isim de var Hikaye, cevaplar bulmak için terk edilmiş bir otele giden bir karakterin hikayesini anlatıyor. 

Akira Yamaoka daha önce “Silent Hill” in orijinal film müziğine de imza attı ve orijinal film müziğini Arkadiusz Reikowski ile imzalayacak. Aşağıda yayınlanan yeni tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: