Oyun HaberleriOyun İncelemeleriOyun Rehberleri

Beklenen The Medium Oyununun 14 Dakikalık Videosu Paylaşıldı

1 Dakika Okuma Süresi

Bir süredir yapım aşamasında olan The Medium için çok uzun bir oyun videosu yayınlandı ve son zamanlarda gecikmeli haberler geldi. Bloober Ekibi ekibi, en son Blair Witch projesiyle ortaya çıktı ve “M” için 14 dakikadan fazla oyun videosu paylaşıldı.

Ortam, iki farklı gerçeğe dayalı bir çalışmadır. Bu durum, oyun dinamiklerine ve hikaye unsurlarına da yansıyor. Dolayısıyla iki boyut arasında seyahat edeceğimiz ve iki dünya üzerine kurulu bir hikaye var. Bu iki dünya sistemi de oyun merkezinde yer almaktadır. Oyunun belirli anlarında, iki farklı dünyadaki bazı bulmacaları çözmeli ve sonra devam etmeliyiz.

Bu süreçle ilgili bazı önemli noktalar, daha önce yayınlanan tanıtım videosunda zaten belirtilmişti. Bu yepyeni saf oyun videosunda, aslında bu dinamiği daha net görme şansımız var.

Yeni nesil korku oyunları olarak bilinen ve psikolojik gerilim filmleri içeren “mecra” da Marianne adlı bir karakterin hikayesine tanık olacağız. Psikolog Marianne, bir çocuğun cinayetini gördükten sonra olayın peşine düştü. The Medium’da çok önemli bir isim de var Hikaye, cevaplar bulmak için terk edilmiş bir otele giden bir karakterin hikayesini anlatıyor. 

Akira Yamaoka daha önce “Silent Hill” in orijinal film müziğine de imza attı ve orijinal film müziğini Arkadiusz Reikowski ile imzalayacak. Aşağıda yayınlanan yeni tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: