Oyun Haberleri

CD Projekt Red Hacklendi : Cyberpunk 2077’nin Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Ertelendi

1 Dakika Okuma Süresi

Hackler tarafından siber saldırıya uğradığını söyleyen CD Projekt Red , CyberPunk 2077’nin büyük güncellemesini mart ayına ertelediğini duyurdu. CDPR’ın açıklamasına göre çalınan verilerin arasında CyberPunk 2077’nin kaynak dosyalarıda bulunuyor.

CD Projekt Red , 1.2 yamasının ertelenme nedeni stüdyonun BT altyapısını gerçekleştirilen siber saldırı olduğunu ifade ederek bir sonraki güncelleme için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti.

CD Projekt Red , Bir Çok Oyunun Kaynak Verileri Çalındığını Duyurdu

CD Projekt Red’in tweetine göre siber saldırı gerçekleştiren hackerler fidye amaçlı bu saldırıyı gerçekleştirdiğini dile getirdi. Cyberpunk 2077 , The Witcher 3 , Gwent ve The Witcher 3′ün yayınlanmış bir versiyonun kaynak verileri gibi oyun içeriklerinin yanı sıra muhasebe , yönetim , hukuk ve insan kaynakları ile ilgili bir çok belgeler de ele geçirildi.

Cyberpunk 2077 için planlanan büyük güncelleme olan 1.2 yama güncellemesi için planlanan yayın tarihi Martın 2. haftası gibi olacağını açıkladı.

CD Projekt Red gibi bir büyük oyun geliştirici şirketin böyle bir durumla karşılaşabileceğini düşünebilirmiydiniz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtiniz.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: