Oyun Haberleri

CD Projekt Red Hacklendi : Cyberpunk 2077’nin Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Ertelendi

1 Dakika Okuma Süresi

Hackler tarafından siber saldırıya uğradığını söyleyen CD Projekt Red , CyberPunk 2077’nin büyük güncellemesini mart ayına ertelediğini duyurdu. CDPR’ın açıklamasına göre çalınan verilerin arasında CyberPunk 2077’nin kaynak dosyalarıda bulunuyor.

CD Projekt Red , 1.2 yamasının ertelenme nedeni stüdyonun BT altyapısını gerçekleştirilen siber saldırı olduğunu ifade ederek bir sonraki güncelleme için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti.

CD Projekt Red , Bir Çok Oyunun Kaynak Verileri Çalındığını Duyurdu

CD Projekt Red’in tweetine göre siber saldırı gerçekleştiren hackerler fidye amaçlı bu saldırıyı gerçekleştirdiğini dile getirdi. Cyberpunk 2077 , The Witcher 3 , Gwent ve The Witcher 3′ün yayınlanmış bir versiyonun kaynak verileri gibi oyun içeriklerinin yanı sıra muhasebe , yönetim , hukuk ve insan kaynakları ile ilgili bir çok belgeler de ele geçirildi.

Cyberpunk 2077 için planlanan büyük güncelleme olan 1.2 yama güncellemesi için planlanan yayın tarihi Martın 2. haftası gibi olacağını açıkladı.

CD Projekt Red gibi bir büyük oyun geliştirici şirketin böyle bir durumla karşılaşabileceğini düşünebilirmiydiniz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtiniz.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: