KonsolOyun İncelemeleriOyun Rehberleri

CoD Oyunlarının En Son Haberleri Çok “Övünüyor”: 500 GB PS4 Yetersiz

1 Dakika Okuma Süresi

Son yıllarda piyasaya sürülen “Call of Duty” oyunları birçok oyuncunun ilgisini çekmiş olsa da bu oyunların hala çok ciddi bir sorunu var. Activision’ın asla çözemediği sorun, güncellemeden sonra şişecek olan oyunun boyutu. Hatta bu durum birçok kez haberimizin konusu oldu. Şimdi bu konuda PlayStation 4 sahiplerini rahatsız edecek yeni gelişmeler var. Activision, 500 GB depolama alanına sahip PlayStation 4‘ün yetersiz olabileceğini duyurdu.

Activision, Call of Duty oyununun son güncellemesiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı. Şirket, bu açıklamada 500 GB kapasiteli PlayStation 4 sahiplerini, şirketin depolama alanı yetersiz olabileceği konusunda uyardı. Şirket, oyuncuları güncellemeleri optimize etmek yerine içeriği silmeye zorluyor.

Activision, video oyun sektörünün önemli isimlerinden biri ve son yıllarda “Call of Duty” serisine odaklanıyor. Şirket, “Call of Duty: Modern Warfare” ile birçok oyuncunun ilgisini çekti ve daha sonra ücretsiz olarak satışa sunulacak olan “Call of Duty: Battlefield” ı yayınladı. Oyuncular artık Call of Duty: Black Ops’ta Cold War ile ve Call of Duty: Warzone’da Black Ops’un ikinci sezonuyla birleşmekle meşguller.

Eurogamer’dan Wesley Yin-Poole, oyunun en son güncellemesinin 500GB PlayStation 4 olduğunu ve yüklemeye çalıştığında ilginç bir uyarı aldığını söyledi. Meslektaşlarımızın paylaştığı ekran görüntülerine göre Call of Duty: Modern Warfare’in 1.32 kodlu sürümü 17 GB indirilmiş olsa da bu güncellemeyi yüklemek için en az 100 GB boş alan gerekiyor. Üstelik herhangi bir içeriği silmeden güncelleme yapmanın bir yolu yoktur.

Activision tarafından yapılan açıklamalar ve bu ifadelerin kanıtlarının ekran görüntüleri durumun ciddiyetini ortaya koymaktadır. Çünkü bu açıklamaya göre PlayStation 4’te “Call of Duty: Modern Warfare“, “Call of Duty: War Zone” ve “Call of Duty: Black Ops” Cold War’u saklamak istiyorsanız, o zaman ek depolama alanına ihtiyacınız olacak. veya Diğer içeriği silin Konsolda, “Call of Duty” oyunu için yalnızca 500 GB PlayStation 4 ayıracaksınız. Bu gelişme oyuncuların sabrını zorluyor gibi görünüyor.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun Haberleri

Oyuncuların Dört Gözle Beklediği Days Gone, Nihayet Steam'e ve Epic Store'a Geldi: İşte Fiyatı

1 Dakika Okuma Süresi
2019 yılında Playstatin 4 için piyasaya sürülen ” Days Gone ” artık Steam ve Epic Games Store üzerinden de satın alınabiliyor.  Yüksek… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıKonsolMobil OyunlarOyun Haberleri

PUBG Epic Games De Beleş Mi Olacak

2 Dakika Okuma Süresi
PUBG Ücretsiz Oluyor! İşte PUBG’nin özeti 1-Gaza gelirim2-PUBG’ye girerim3-Maça başlarım4-Loot yapar gelişirim5-Çok iyi gittiğimi düşünürken PUBG Ne Zaman Ücretsiz Olacak? + ARTILARI… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
İnternetKonsolTeknoloji Haberleri

Sony, PlayStation'un Efsane Oyunlarını Telefonlara Geliyor

1 Dakika Okuma Süresi
Haliyle Sony de elindeki büyük markaları mobil oyun sektöründe değerlendirmek için çalışmalarına hız verdi. Son yıllarda oyun sektöründe en hızlı büyüyen pazar… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: