Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi

Merhaba Oyun Seveler…

Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin bugün duyurulan habere göre dereceli maç girmek isteyen oyuncular tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.  Gelin detaylarına birlikte bakalım.

Bildiğiniz üzere iki senedir oyunculara ücretsiz olarak sunulan Counter Strike: Global Offensive, bazı sorunlara yol açması nedeniyle bazı oyun içi özelliklere erişimi ücretli hale getiriyor ve artık CS:GO oyuncularının artık rütbeli maçlara erişim için tam 123 TL ödeme yapması gerekiyor.  

2012 Yılında ücretli olarak çıkış yapan CS:GO , iki yıldır ücretsiz olduktan sonra hilelerin ciddi oranda arttığını söyleyebiliriz. Her oyuncuyu çileden çıkaran hileciler için VALVE , de bu yüzden oyunun belli özelliklerinin önüne bir engel çıkarıyor. Bu engeli geçmeniz içinse 123 lira gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Rütbe Sistemi İçin Ücret Getirildi

cs:go prime

Resmi Counter Strike: Global Offensive blogunda paylaşılan duyuruya göre, sıralama yarışmasına katılmak için artık Prime üyeliği gerekiyor. Prime üyeliğine hak kazanmak için ödeme yapmaktan başka seçenek yoktur. Oyunu ücretsiz oynayanlara çeşitli oyun modları ve haritalar sunulacak. Ancak, bu yarışmalardan XP veya sıralamaları yükseltmek mümkün değildir.

Prime Üyeliği Olmayanların Xp ve Beceri Seviyeleri Silinecek Mi ?

Oyunu ücretsiz indiren kullanıcılar Steam üzerinden Prime üyeliği alabilecekler. Prime üyeliği olmayanların XP ve beceri seviyeleri silinecek. Ancak, iki hafta içinde üyelik satın alanlar doğrudan Prime üyeliklerine geçecek ve mevcut XP ve beceri seviyelerini koruyacaktır.

Prime üyeliği olan CS:GO oyuncuları da derecesiz ve derecesiz maçlara katılabilecek. Bu kullanıcıların beceri seviyeleri bu oyunlardan etkilenmeyecektir. Yeni oyuncular rekabetçi, kanat oyuncusu ve tehlikeli bölge maçlarında beceri setleri elde edemeyecektir. Ancak, oyun beceriye göre düzenlenecektir.

Prime Üyeliği Fiyatları Ne Kadar Olacak ?

Ücretli üyelerin daha önce CS:GO için ödeme yapan kullanıcılar tarafından hile yapma olasılığını azaltmak ve yaygın hile kullanımını azaltmak için çıkarıldığı söylenmektedir. Yuvarlak hesap ile 11 euro fiyattan satılmaktadır. Türkiye Prime üyeliğinin fiyatı 123 lira olarak belirlendi. Son olarak, oyunu satın almak için daha önce ödeme yapan oyuncuların bu değişiklikten etkilenmeyeceğini belirtelim.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

ARK: Survival Evolved Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz Olarak Oynayabileceksiniz

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… ARK: Survival Evolved , Steam’da 7 Haziran Pazartesi 20:00 TSİ’ye kadar ücretsiz olarak kalacak ayrıca 7 Haziran Pazartesi 20:00’a… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: