Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Cyberpunk 2077 İçin Yayınlanacak 1.07 Yaması İle İlgili Bilinenler

1 Dakika Okuma Süresi

CD PROJEKT RED’in , yakın zamanda çıkardığı Cyberpunk 2077‘nin ilk güncellemesi olan 1.07 yaması ile birlikte birçok temel hataların düzeltilmesi için beklenen yamayla ilgili bilinenler neler ?

Son günlerde oyun dünyasında dillerden düşmeyen Cyberpunk 2077‘nin , barındırığı hatalar sebebiyle oyun dünyasının gündeminden düşmek bilmedi. Hatta geliştirici stüdyo CD PROJECKT RED‘e dava açılacağı bile söylendi.

CyberPunk 2077 1.07 Yamasıyla İlgili Bilinenler

Cyberpunk 2077 ‘nin 1.07 yaması CD PROJEKT RED’in yayınalacağı ilk büyük yama olacak. Yamanın ne zaman yayınlanacağı kesin olarak bilinmese de 15 Ocak ya da 22 Ocak tarihlerinde olacağına tahminle var. Ayrıca şubat ayında bir yama daha yayınlanacağı açıklanmıştı.

1.07 yamasıyla birlikte oyundaki hangi hataların düzeltileceği henüz bilinmiyor. İki hafta önce yayınlanan 1.05 Yamasıyla birlikte birçok hata düzelmişti fakat , 1.07 yamasıyla daha çok hatanın giderilmesi bekleniyor. Ayrıca oyunun konsol sürümüne de stabilizasyon kazandırması bekleniyor.

Oyundaki büyük hataların neredeyse hepsi 1.07 yamasıyla birlikte çözüme kavuşacağı düşünülüyor. 1.07 yamasından hemen sonra şubat ayı içerisinde 1.08 oyunculara sunulması bekleniyor. Sizce CD PROJEKT RED‘in 1.07 yamasıyla birlikte düzeltmesi gereken hatalar neler ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İNCELEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: