Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Cyberpunk 2077 İçin Yayınlanacak 1.07 Yaması İle İlgili Bilinenler

1 Dakika Okuma Süresi

CD PROJEKT RED’in , yakın zamanda çıkardığı Cyberpunk 2077‘nin ilk güncellemesi olan 1.07 yaması ile birlikte birçok temel hataların düzeltilmesi için beklenen yamayla ilgili bilinenler neler ?

Son günlerde oyun dünyasında dillerden düşmeyen Cyberpunk 2077‘nin , barındırığı hatalar sebebiyle oyun dünyasının gündeminden düşmek bilmedi. Hatta geliştirici stüdyo CD PROJECKT RED‘e dava açılacağı bile söylendi.

CyberPunk 2077 1.07 Yamasıyla İlgili Bilinenler

Cyberpunk 2077 ‘nin 1.07 yaması CD PROJEKT RED’in yayınalacağı ilk büyük yama olacak. Yamanın ne zaman yayınlanacağı kesin olarak bilinmese de 15 Ocak ya da 22 Ocak tarihlerinde olacağına tahminle var. Ayrıca şubat ayında bir yama daha yayınlanacağı açıklanmıştı.

1.07 yamasıyla birlikte oyundaki hangi hataların düzeltileceği henüz bilinmiyor. İki hafta önce yayınlanan 1.05 Yamasıyla birlikte birçok hata düzelmişti fakat , 1.07 yamasıyla daha çok hatanın giderilmesi bekleniyor. Ayrıca oyunun konsol sürümüne de stabilizasyon kazandırması bekleniyor.

Oyundaki büyük hataların neredeyse hepsi 1.07 yamasıyla birlikte çözüme kavuşacağı düşünülüyor. 1.07 yamasından hemen sonra şubat ayı içerisinde 1.08 oyunculara sunulması bekleniyor. Sizce CD PROJEKT RED‘in 1.07 yamasıyla birlikte düzeltmesi gereken hatalar neler ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İNCELEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: