Oyun HaberleriOyun İncelemeleri

Deathloop’un Mekanikleri Duyuruldu

1 Dakika Okuma Süresi

“Şerefsiz” gibi bir dizi oyun oynamaya devam edenlerin oyunları her koşulda seyreltilmeden rol oynuyor mu? Oynandı. Oyunun ana amacına girmeden önce, bunun kan seviyesi çok yüksek bir oyun olduğu unutulmamalıdır. Oyunda bir suikastçı rolünü oynayacaksınız, bunu başka şekillerde düşünemiyoruz.

Ölüm videosu, Playstation 5‘te yayınlanan en kafa karıştırıcı oyundur ve tüm detaylar tek bir videoda gösterilir. Mekanizma ve hikaye için çok aydınlatıcı olan videoyu izledikten sonra şaşırabilirsiniz.

“Şerefsiz” gibi bir dizi oyun oynamaya devam edenlerin oyunları her koşulda seyreltilmeden rol oynuyor mu? Oynandı. Oyunun ana amacına girmeden önce, bunun çok yüksek kan seviyeli bir oyun olduğu unutulmamalıdır. Oyunda bir suikastçı rolünü oynayacaksınız, bunu başka şekillerde düşünemiyoruz.

Her gün öldürülen 8 kişi ertesi gün dirilecek ama merak etmeyin çünkü haritada 4 farklı noktada 4 farklı düşmanı avlamak sandığınız kadar kolay değil. Pek çok vizyoneri öldürmek için doğaüstü güçlerimizi kullanacağımız bir oyunda, şirketin en büyük önermesi, oyun zaman döngüsüne girse bile oyuncuların sıkılmayacağı ve çok eğleneceği.

Elbette Juliana adında rakip bir suikastçının da yanınızda olduğunu unutmayın. Bir vizyoner aradığınızda, sizi takip etmeye çalışacaktır. Kendinizi ayrıca rekabetçi bir suikast ortamında bulacaksınız çünkü çok oyunculu bir sürüm de olacak.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: