Oyun HaberleriOyun İncelemeleri

Deathloop’un Mekanikleri Duyuruldu

1 Dakika Okuma Süresi

“Şerefsiz” gibi bir dizi oyun oynamaya devam edenlerin oyunları her koşulda seyreltilmeden rol oynuyor mu? Oynandı. Oyunun ana amacına girmeden önce, bunun kan seviyesi çok yüksek bir oyun olduğu unutulmamalıdır. Oyunda bir suikastçı rolünü oynayacaksınız, bunu başka şekillerde düşünemiyoruz.

Ölüm videosu, Playstation 5‘te yayınlanan en kafa karıştırıcı oyundur ve tüm detaylar tek bir videoda gösterilir. Mekanizma ve hikaye için çok aydınlatıcı olan videoyu izledikten sonra şaşırabilirsiniz.

“Şerefsiz” gibi bir dizi oyun oynamaya devam edenlerin oyunları her koşulda seyreltilmeden rol oynuyor mu? Oynandı. Oyunun ana amacına girmeden önce, bunun çok yüksek kan seviyeli bir oyun olduğu unutulmamalıdır. Oyunda bir suikastçı rolünü oynayacaksınız, bunu başka şekillerde düşünemiyoruz.

Her gün öldürülen 8 kişi ertesi gün dirilecek ama merak etmeyin çünkü haritada 4 farklı noktada 4 farklı düşmanı avlamak sandığınız kadar kolay değil. Pek çok vizyoneri öldürmek için doğaüstü güçlerimizi kullanacağımız bir oyunda, şirketin en büyük önermesi, oyun zaman döngüsüne girse bile oyuncuların sıkılmayacağı ve çok eğleneceği.

Elbette Juliana adında rakip bir suikastçının da yanınızda olduğunu unutmayın. Bir vizyoner aradığınızda, sizi takip etmeye çalışacaktır. Kendinizi ayrıca rekabetçi bir suikast ortamında bulacaksınız çünkü çok oyunculu bir sürüm de olacak.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: