Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Değeri Bilinmeyen Oyunlar

1 Dakika Okuma Süresi

Artık Bildiğiniz üzere bir çok oyun var ve bu oyunların hangisinin kaliteli olduğunu anlamamız çok zor oluyor. Yeni oyunların çıkması güzel oluyor ama bu oyun kaliteli olsa bile popüler olması zaman alıyor. Biz burada size değeri paha biçilemez oyunları tanıtacağız.

Bizim oynadığımız oyunlar binlerce insanın zaman geçirdiği, birilerin ise para kazandığı vb, bir çok şeyin olduğu bir sanal dünyadır. Her yılda paylaşılan oyun sayısı çok fazla oluyor. Ve bu oyunlar bir süre sonra başka oyunların altında kalıyor. Bu yüzdende değeri paha biçilemez oyunlar kaybolmaya başlıyor.

Eğer siz de oynayacak oyun bulamıyorsanız biz size alt kısımda bunları listeledik.

İlk Sıramızda BioShock 2 Yer Almaktadır

BioShock 2 güzel bir oyun ama 1. oyunu daha çok tercih ediliyor. Bu oyunun 1. oyunu 1960 yıllarının konusu 2. oyunu ise 15 yıl sonraki konuda bir oyun . Yani yapımcılar ilk oyundaki her şeyi bu oyuna eklemiş bu yüzden fazla tutulmamış.

İkinci Sıramızda Hellblade Senua’s Sacrifice Yer Almaktadır

Hellblade Senua’s Sacrifice güzel bir oyun. Bu oyunun konusu duygusallığı olsun müzikleri grafikleri yani kaliteli efsane bir oyun. Bilgileri bir insanın hayalli ile yapılmış. Dili Türkçe’ lenmiş bir şekilde engelli ve aklı hastalarını anlatan bir oyun.

Üçüncü Sıramızda Mirror’s Edge Yer Almaktadır

Mirror’s Edge, EA Digital Illusions CE DICE tarafından yapılan ve Electronic Arts şahısın’dan yayınlanan bir macera oyunu Oyunun konusu şöyle biri tarafından çok aşırı fazla denetlenmekten artık bıktınız ve onlardan kaçmaya başlıyorsunuz.

Dördüncü Sıramızda Spider-Man 2 Yer Almaktadır

Spider-Man 2 Deyince bir çoğumuzun içi kabarıyor. Bu oyunda Kısaca bir yerlerden atlayıp kaçıyorsunuz ve birilerini kurtarıyorsunuz. Şehir’in kahramanı oluyorsunuz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

2 Paylaşılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: