Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Değeri Bilinmeyen Oyunlar

1 Dakika Okuma Süresi

Artık Bildiğiniz üzere bir çok oyun var ve bu oyunların hangisinin kaliteli olduğunu anlamamız çok zor oluyor. Yeni oyunların çıkması güzel oluyor ama bu oyun kaliteli olsa bile popüler olması zaman alıyor. Biz burada size değeri paha biçilemez oyunları tanıtacağız.

Bizim oynadığımız oyunlar binlerce insanın zaman geçirdiği, birilerin ise para kazandığı vb, bir çok şeyin olduğu bir sanal dünyadır. Her yılda paylaşılan oyun sayısı çok fazla oluyor. Ve bu oyunlar bir süre sonra başka oyunların altında kalıyor. Bu yüzdende değeri paha biçilemez oyunlar kaybolmaya başlıyor.

Eğer siz de oynayacak oyun bulamıyorsanız biz size alt kısımda bunları listeledik.

İlk Sıramızda BioShock 2 Yer Almaktadır

BioShock 2 güzel bir oyun ama 1. oyunu daha çok tercih ediliyor. Bu oyunun 1. oyunu 1960 yıllarının konusu 2. oyunu ise 15 yıl sonraki konuda bir oyun . Yani yapımcılar ilk oyundaki her şeyi bu oyuna eklemiş bu yüzden fazla tutulmamış.

İkinci Sıramızda Hellblade Senua’s Sacrifice Yer Almaktadır

Hellblade Senua’s Sacrifice güzel bir oyun. Bu oyunun konusu duygusallığı olsun müzikleri grafikleri yani kaliteli efsane bir oyun. Bilgileri bir insanın hayalli ile yapılmış. Dili Türkçe’ lenmiş bir şekilde engelli ve aklı hastalarını anlatan bir oyun.

Üçüncü Sıramızda Mirror’s Edge Yer Almaktadır

Mirror’s Edge, EA Digital Illusions CE DICE tarafından yapılan ve Electronic Arts şahısın’dan yayınlanan bir macera oyunu Oyunun konusu şöyle biri tarafından çok aşırı fazla denetlenmekten artık bıktınız ve onlardan kaçmaya başlıyorsunuz.

Dördüncü Sıramızda Spider-Man 2 Yer Almaktadır

Spider-Man 2 Deyince bir çoğumuzun içi kabarıyor. Bu oyunda Kısaca bir yerlerden atlayıp kaçıyorsunuz ve birilerini kurtarıyorsunuz. Şehir’in kahramanı oluyorsunuz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

2 Paylaşılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: