Mobil Oyunlar

Dünya Genelinde Aralık 2020’nin En Çok İndirilen Mobil Oyunları Açıklandı

2 Dakika Okuma Süresi

2020 Aralık ayında dünya genelinde en çok indirilen mobil oyunlar açıklandı. En çok indirilen mobil oyunlar arasında 3 yeni isim eklendi. Sensor Tower , her ay birçok alanda elde ettiği verileri bir araya getirip grafik halinde yayınlıyor . Bugün’de Aralık 2020’de en çok indirilen mobil oyun listesini açıkladı . Listede App Store ve Google Play özelinde sıralamaya yer verdi.

Sensor Tower‘ın paylaştığı verilere göre Aralık 2020’de App Store‘un en çok indirilen mobil oyunu Call Of Duty : Mobile oldu . Google Play‘de en çok indirilen mobil oyun ise Among Us oldu.

Aralık 2020’De En Çok İndirilen Mobil Oyunlar

1 . Among Us :

Aramızda popülerlik birdenbire inanılmaz hale geldi ve bu ay listenin başında kaldı.

2 . Join Clash 3D:

Listedeki hiper basit oyunların popülerliğini kaybetmeyeceğini belirten bir diğer oyun ise Join Clash 3D idi. Oyun, listede bir önceki aya göre artış gördü.

3 . Sushi Roll 3D

Sushi Roll 3D, yaptığımız başka bir süper basit suşi oyunudur ve yeni oyunlar listesinin başında yer almaktadır.

4 . Roof Rails :

Bir başka VOODOO oyunu olan Roof Roofs, bu ay en çok indirilen 10 oyun arasında dördüncü sırada yer aldı.

5. ShortCut Run :

VOODOO tarafından yayınlanan süper basit oyun kategorisindeki Shortcut Run sıralaması geçen aya göre düştü.

6 . Garena Free Fire :

Call of Duty: Mobile’a yenik düşmeyen kraliyet savaş oyunu Garena Free Fire’dır. Ancak popüler oyunun sıralaması bu ay düştü.

7. Call Of Duty : Mobile :

“Call of Duty: Mobile”, kraliyet savaş oyunu haricindeki tüm rakipleri ortadan kaldırmayı başardı. Geçen ay ile karşılaştırıldığında, oyun ilk on içinde daha üst sırada yer alıyor.

8 . Imposter Solo Kill :

Aramızda’nın popülaritesi sayesinde Aramızda benzeri birçok oyun uygulama mağazalarında ortaya çıktı. Bu oyunlardan biri olan Imposter Solo Kill, Aramızda temaları ve karakterleri barındırsa da bunu üç boyutlu grafikleriyle yansıtıyor. Oyun ilk ondaki yeni isimlerden biri.

9. Subway Surfers :

2012’de piyasaya sürülen oyun hakkında konuşmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Bu oyun, 9 yıldır resmi web sitesinden kaçtığımız bir oyundur . Bu ayın en çok indirilen oyunlarından biridir.

10. Tiles Hop :

Amanotes tarafından geliştirilen Tiles Hop, üzerine basarak ve sürükleyerek topu zıplatabildiğimiz bir oyundur. Oyun istediğimiz şarkının ritmini yakından takip ediyor ve size ilginç anlar yaşatabilir.

Sizce 2021’de hangi mobil oyunlar ilk 10’a girmeyi başarabilir ? Sizce hangi mobil oyun birinci sırada yer alır ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İncelediğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Dünyanın En Çok İndirilen Mobil Oyunları ve İndirme Sayıları Açıklandı

1 Dakika Okuma Süresi
Genel anlamda dünyaya baktığımızda 2020 yılı (kuvvetle muhtemel salgının da etkisiyle) internet kullanıcı sayısının arttığı, ekranlarla (ve dolayısıyla mobil uygulamalarla) daha fazla… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Yabancı Şirket CZN Burak ile Ortak Oyun Geliştirecek

1 Dakika Okuma Süresi
Geçtiğimiz aylarda, ünlü CZN Burak, Dubai’de yeni bir restoran açmak için Dubai merkezli Hyper & Casual oyun şirketi Boss Bunny ile ortaklık… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: