Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Epic Games Gelecek Haftada 145 TL’lik Oyunu Ücretsiz Yapacak

2 Dakika Okuma Süresi

Epic Games indirim yapacağı oyunları sundu. Gelecek Haftaya çok güzel hikayesi efsane olan oyunlar ücretsiz olacağını sundu. Bildiğiniz üzere artık her hafta ücretsiz yaptığı oyunlarla insanların dikkatini çekmeye oldukça başarılı olduğunu görüyoruz.

10-17 Aralık tarihleri arasında yani önümüzdeki perşembe Pillars of Eternity – DefinitiveEdition ve Tyranny – Gold Edition oyunlarını geçerli bir süre içinde ücretsiz vereceğini açıkladı. Bu oyunların başka platformlardaki fiyatı ortalama fiyatı 140- 150 TL arası değişiyor.

İlk sıramızda Pillars of Eternity – Definitive Edition

Oyun, Eora’nın fantezi dünyasında, özellikle Dyrwood ülkesinde geçiyor. Dyrwood’un bebekleri “içi boş doğmuş” adı verilen yeni bir veba ile doğdu, yani ruhsuz doğdular. Oyunun başında, kahraman, felaket bir doğaüstü olay nedeniyle bir güç uyanışı ile karşılaşır ve kendisinin “izleyici” olduğunu keşfeder. Gözlemci, geçmiş yaşamı görebilen ve ruhla etkileşime giren kişidir. Oyunun amacı, uyarılmanın nedenini ve boş doğum sorununun nasıl çözüleceğini bulmaktır.

Pillars of Eternity, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir rol yapma oyunudur. Oyun, Baldur’s Gate ve Icewind Dale serileri ile Planescape: Torment’in entelektüel devamı niteliğindedir. Obsidian grubu (Obsidian) Eylül 2012’de Kickstarter ile bir kitle fonlaması kampanyası başlattı. Oyun 4 milyon ABD doları tutarında fon alarak o zamanın en çok finanse edilen video oyunu oldu. Oyun Unity motorunu kullanıyor.

Sistem Gereksinimleri:

Minimum Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows Vista 64-bit veya üzeri

İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73 Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 4850 veya NVIDIA GeForce 9600 GT

Depolama alanı: 14 GB kullanılabilir alan

Sound kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Normal Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows Vista 64-bit veya üzeri

İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X6 1100T Bellek: 8 GB RAM

Ekran kartı: Radeon HD 7700 veya NVIDIA GeForce GTX 570

Depolama alanı: 14 GB kullanılabilir alan –

Sound kartı: DirectX uyumlu ses kartı

İkinci Olarak Tyranny – Gold Edition

Tyranny, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir rol yapma oyunudur. Oyun 10 Kasım 2016’da piyasaya sürüldü. Microsoft Windows, OS X ve Linux için mevcut. “Tyrty”, “Obsidian” ın önceki çalışması olan “Eternal Pillar” ın devamı niteliğinde değil. Ancak oyunun mekaniği ve motoru kullanılıyor.

Geliştiricilerin, oyun hikayesinde daha anlamlı efektler üretmek için oyuncunun seçimine hazırlanmasını sağlar. Oyun, kötü Başpiskopos Kyros’un dünyayı fethetmesinden sonra başlıyor.Oyuncular, Kairos ordusunun en yüksek üyelerinden biri olan Fatebinder rolünü oynuyor. Kadere bağlı bir oyuncu olarak oyuncular, Cyros kazandıktan sonra düzeni yeniden tesis etmeye yardımcı olmak için dünyayı dolaşacak ve canlı veya ölü gruplarla başa çıkma konusunda kararlar alacak. Bu kararlar, oyuncuların seçebileceği gelecekteki destekçileri, büyüleri ve yetenekleri etkileyecektir.

Sistem Gereksinimleri:

Minimum Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows Vista 64-bit veya üzeri

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9505 @ 2.80 GHz / AMD Athlon II X4 840 @ 3.10 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran kartı: 1GB VRAM’li ATI Radeon HD 5770 veya NVIDIA GeForce GTS450

Depolama alanı: 15 GB kullanılabilir alan

Sound kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Normal Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows Vista 64-bit veya üzeri

İşlemci: Intel Core i3-2100 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.10 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran kartı: Radeon HD 6850 veya NVIDIA GeForce GTX 560 (1GB VRAM)

Depolama alanı: 15 GB kullanılabilir alan

Sound kartı: DirectX uyumlu ses kartı

1

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: