Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

1 Dakika Okuma Süresi

Epic Games Store, oyunlarını her hafta düzenli olarak ücretsiz olarak dağıtır. 7 günlük etkinlik süresince ilgili oyunları kütüphanenize eklemeniz yeterlidir. Bundan sonra, bir ömür boyu sizinle kalacak. Epic Games de bir dönem GTA 5’i ücretsiz dağıttı ve bu hafta 25 TL değerinde Sheltered’ı piyasaya sürdü.

Sheltered Nasıl Bir Oyun ?

İngiliz kökenli Team17 Digital’in yayıncılığını üstlendiği Sheltered, Unicube stüdyoları tarafından geliştirildi. 2016 yılında çıkışını gerçekleştiren hayatta kalma yönetimi oyununda, kıyamet sonrası sonra terk edilen sığınaktaki aile üyelerini koruma görevini üstleniyorsunuz.

Sheltered, 9 Eylül ile 16 Eylül arasında Epic Games platformunda ücretsiz olacak. Bu tarihler arasında kütüphanenize ekledikten sonra Epic Games hesabınızda süresiz kalacak. Dolayısıyla giriş yaptığınız hesabın e-posta, kullanıcı adı, şifre bilgilerini unutmamanız gerekiyor. Sheltered oyununu ücretsiz yüklemek için buradan mağaza sayfasına ulaşıp sonrasında kütüphanenize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Epic Games, Sheltered’in konusunu şöyle açıklıyor:

Sheltered’in seslendirme dili İngilizce. Metin dili olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi desteğini bünyesinde barındırıyor.

Sheltered, “nuclear family” (“çekirdek aile”) kavramına yepyeni bir anlam veren, kıyamet sonrası bir felaket yönetimi oyunu. Nükleer faciada milyarlarca canın yitirilmesinden sonra yakın ve kasvetli gelecek için ailenin evi olacak bir yer altı sığınağını güçlendirmek için yolunda karşına çıkan malzemeleri toplayabildiğin kadar toplamalısın.

Sheltered sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Çift çekirdekli işlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran kartı: GeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 veya üstü
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 600 MB
  • Ses kartı: Windows uyumlu bir ses kartı
gg

İncelediğiniz İçin Teşekkür Ederiz

GAMERGUNDEM
Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: