Oyun HaberleriOyun Rehberleri

Fallout: New Vegas’ı Büyük ölçekte yayınlanan son teknoloji Mod, başından beri değiştirdi

1 Dakika Okuma Süresi

Fallout: Fallout serisinin efsanevi oyunu New Vegas şimdi tüm öfke. 7 yıldır geliştirilmekte olan Frontier modeli nihayet piyasaya sürüldü. Oyun, Mod aracılığıyla yepyeni bir harita ve 3 farklı hikayeye ev sahipliği yapacak. Ne yazık ki Bethesda’nın efsane serilerinden biri olan “Fallout” serisi, son oyunlara göre geçmişte olduğu gibi aynı aşkı görmüyor.

Yeni oyunun serideki eski oyunların detaylarına sahip olmadığını söyleyen birçok oyuncu, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas’ın en iyi Fallout oyunu olduğuna dikkat çekti.

Fallout: 2010’da yayınlanan “New Vegas“, oyunculara sağladığı özgürlük ve rol oynama dinamikleri ile bugün hala popüler. Bugün “Fallout: New Vegas” dan sıkılmayan oyuncular için güzel haberlerimiz var. Uzun süredir oyun için geliştirilen devasa “sınır” modu bugün piyasaya sürüldü.

Frontier ekibi tarafından geliştirilen “Fallout”: New Vegas ‘Frontier modu, oyunları yukarıdan aşağıya kapsayan bir “oyun boyutu” modudur. Modu kullanarak, New Las Vegas’ın dünya konumu karla kaplı Portland haritasında gösterilir; oyundaki grup, moda eklenen 3 grup için konumunu ayırdı ve birbirleriyle savaş halindeler. durum.

7 yıllık sıkı çalışmanın ardından geliştirilen Frontier modu, aynı zamanda New Vegas için şimdiye kadar yayınlanan en büyük Moddur. Mod, haritalara ve yeni gruplara ek olarak, oyuna yüksek kaliteli sürülebilir araçlar, yeni görsel efektler ve birçok yeni mekanizma da ekler. Bu mod, her biri 15 saatten fazla oyun süresine sahip 3 farklı ana hikaye içerir. Bu hikayelerden biri 35 saatten fazla sürüyor.

Fallout: New Vegas’ın mega modeli “Frontier”, New Vegas ile aynı zamanda gerçekleşti. Tüm bu yeniliklere ek olarak, oyun modu ayrıca 24.000’den fazla kayıtlı sesli konuşma sağlar. Kısacası, mod, New Vegas’a dayanan yeni bir Fallout oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Frontier modunu Nexus Mods veya Steam bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. Mod şu anda Nexus Modlarında mevcut olsa da, Steam’de küçük bir gecikmeyle yayınlanmaya devam edecek. Bu modülü sorunsuz kullanabilmek için 4 resmi eklentiye ve “Fallout: New Vegas” a ihtiyacınız var.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: