Oyun HaberleriOyun Rehberleri

Fallout: New Vegas’ı Büyük ölçekte yayınlanan son teknoloji Mod, başından beri değiştirdi

1 Dakika Okuma Süresi

Fallout: Fallout serisinin efsanevi oyunu New Vegas şimdi tüm öfke. 7 yıldır geliştirilmekte olan Frontier modeli nihayet piyasaya sürüldü. Oyun, Mod aracılığıyla yepyeni bir harita ve 3 farklı hikayeye ev sahipliği yapacak. Ne yazık ki Bethesda’nın efsane serilerinden biri olan “Fallout” serisi, son oyunlara göre geçmişte olduğu gibi aynı aşkı görmüyor.

Yeni oyunun serideki eski oyunların detaylarına sahip olmadığını söyleyen birçok oyuncu, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas’ın en iyi Fallout oyunu olduğuna dikkat çekti.

Fallout: 2010’da yayınlanan “New Vegas“, oyunculara sağladığı özgürlük ve rol oynama dinamikleri ile bugün hala popüler. Bugün “Fallout: New Vegas” dan sıkılmayan oyuncular için güzel haberlerimiz var. Uzun süredir oyun için geliştirilen devasa “sınır” modu bugün piyasaya sürüldü.

Frontier ekibi tarafından geliştirilen “Fallout”: New Vegas ‘Frontier modu, oyunları yukarıdan aşağıya kapsayan bir “oyun boyutu” modudur. Modu kullanarak, New Las Vegas’ın dünya konumu karla kaplı Portland haritasında gösterilir; oyundaki grup, moda eklenen 3 grup için konumunu ayırdı ve birbirleriyle savaş halindeler. durum.

7 yıllık sıkı çalışmanın ardından geliştirilen Frontier modu, aynı zamanda New Vegas için şimdiye kadar yayınlanan en büyük Moddur. Mod, haritalara ve yeni gruplara ek olarak, oyuna yüksek kaliteli sürülebilir araçlar, yeni görsel efektler ve birçok yeni mekanizma da ekler. Bu mod, her biri 15 saatten fazla oyun süresine sahip 3 farklı ana hikaye içerir. Bu hikayelerden biri 35 saatten fazla sürüyor.

Fallout: New Vegas’ın mega modeli “Frontier”, New Vegas ile aynı zamanda gerçekleşti. Tüm bu yeniliklere ek olarak, oyun modu ayrıca 24.000’den fazla kayıtlı sesli konuşma sağlar. Kısacası, mod, New Vegas’a dayanan yeni bir Fallout oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Frontier modunu Nexus Mods veya Steam bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. Mod şu anda Nexus Modlarında mevcut olsa da, Steam’de küçük bir gecikmeyle yayınlanmaya devam edecek. Bu modülü sorunsuz kullanabilmek için 4 resmi eklentiye ve “Fallout: New Vegas” a ihtiyacınız var.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: