Oyun Haberleri

Microsoft’un Olan xCloud Oyun Servisi Windows’a Ne Zaman Geliyor ?

1 Dakika Okuma Süresi

Microsoft’un xCloud oyun akışı hizmeti her geçen gün daha da yaklaşıyor. Yeni hizmet henüz piyasaya sürülmemiş olsa da video ve ekran görüntüleri sayesinde ne bekleyeceğimizi biraz anlayabiliyoruz.

Geliştirilmiş Xbox Game Streaming uygulaması sayesinde, Windows işletim sistemli bilgisayarlar ile Xbox Series X ve S konsolları arasında aktarım yapmak mümkündür. Microsoft oyun konsollarına sahip oyuncular uzun zamandır bu özelliği talep ediyor.

Doğrudan bilgisayarda, yeni nesil Xbox konsollarında oyun oynayabilme haberi birçok oyuncuyu memnun edecek. İnternet tarayıcısına Xbox Game Streaming uygulayarak, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda konsol oyunları oynayabilirsiniz.

Güncellenen uygulama, yayının ulaşacağı cihazlar için dokunmatik ekran desteği de sağlayacaktır. Bugün itibariyle, geliştirilen işlevlerde (Xbox uzaktan çalıştırma gibi) herhangi bir değişiklik olmayacak ve bunlar aynı şekilde kullanılabilir.

Microsoft’un xCloud oyun akış hizmeti önemli bir güncelleme almak üzere. Bu güncelleme ile hizmet, Windows işletim sistemli bilgisayarlardan erişilebilir olacaktır.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: