Oyun Haberleri

Microsoft’un Olan xCloud Oyun Servisi Windows’a Ne Zaman Geliyor ?

1 Dakika Okuma Süresi

Microsoft’un xCloud oyun akışı hizmeti her geçen gün daha da yaklaşıyor. Yeni hizmet henüz piyasaya sürülmemiş olsa da video ve ekran görüntüleri sayesinde ne bekleyeceğimizi biraz anlayabiliyoruz.

Geliştirilmiş Xbox Game Streaming uygulaması sayesinde, Windows işletim sistemli bilgisayarlar ile Xbox Series X ve S konsolları arasında aktarım yapmak mümkündür. Microsoft oyun konsollarına sahip oyuncular uzun zamandır bu özelliği talep ediyor.

Doğrudan bilgisayarda, yeni nesil Xbox konsollarında oyun oynayabilme haberi birçok oyuncuyu memnun edecek. İnternet tarayıcısına Xbox Game Streaming uygulayarak, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda konsol oyunları oynayabilirsiniz.

Güncellenen uygulama, yayının ulaşacağı cihazlar için dokunmatik ekran desteği de sağlayacaktır. Bugün itibariyle, geliştirilen işlevlerde (Xbox uzaktan çalıştırma gibi) herhangi bir değişiklik olmayacak ve bunlar aynı şekilde kullanılabilir.

Microsoft’un xCloud oyun akış hizmeti önemli bir güncelleme almak üzere. Bu güncelleme ile hizmet, Windows işletim sistemli bilgisayarlardan erişilebilir olacaktır.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: