Oyun İncelemeleri

Minecraft – En iyi son sürüm HUB sunucusu – SonCesurlar

1 Dakika Okuma Süresi

Merhaba, ben Furkan.
Yıllardır bu işin içinde olduğumu konuya girmeden söylemek isterim. Yaklaşık 6 senedir bu işlere emek vermiş, zaman harcamış işinde iyi olan biriyim. 6 sene içerisinde sektörde çok fazla sunucunun kapanışını, emek vermeden para kazananları, hırsızlık yaparak yüksek oyunculara ulaşanları pek çok kez gördüm. Kalitesiz hosting şirketleri unutmamak gerek… Her neyse, konu bu değil.
SonCesurlar çok farklı bir sunucu arkadaşlar, yıllardır açık olan üstelik son sürüm ile sizlere oyun keyfi yaşatıyor. Sunucuya ilk girdiğinizde ha şu çok karışık, şu böyle çıkayım falan demeden önce, sunucuyu gezerseniz, menülere bakarsanız sunucuyu çok iyi kavrayıp, oynama hissine ulaşacaksınız.

Her Daim Son Sürüm
Hemen Oyna
[5. YIL]

SonCesurlar Hakkında

Sürekli sıfırlanan, sadece para odaklı olan sunucuların ötesine geçerek beş yıldır bu sektördeyiz. Sunucunun kapanma riski olmadan son sürüm bir sunucuda oynamanız için kurulduk. Her zaman oyuncuyu düşünen yenilikçi ve modern fikirlerle gelişen ve gelişmesine devam eden SonCesurlar’ın kendine has sistemlerini deneyerek en iyi sunucunun hangisi olduğuna karar verin.

Biz daha iyisini yapmadığımız sürece en iyisi bu.

SonCesurlar

İddialı bir söz değil mi? Hayır, kendi sektöründe en iyisi olan SonCesurlar’ın 30’dan fazla kendine özgü özellikleriyle sunucuda oynarken hem mutlu zaman geçirebilir, isterseniz de hırslanıp bütün oyuncuların en iyisi olmaya çalışabilirsiniz. Sunucumuza bir kez şans verin, pişman olmayacaksınız.

Hayal gücünün ötesindeki uyumluluk.

Son sürüm HUB sunucu olmamızın dışında bizi biz yapan o muhteşem SC uyumluluğu. Sunucumuzda birçok oluşabilecek probleme karşı bulunan oyun hatalarını engelleyen koruyucularımız ve tek tek dokunan eklentiler. Entegrasyonları ve Uyumluluk problemleri açısından en uygun sunucu olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu iddiamızın yanlış olmadığını görmek için sunucumuzu test edebilirsin.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun HaberleriOyun İncelemeleriOyun Tavsiyeleri

Yaşam Simülasyonu Oyunu Cozy Grove Tanıtımı

1 Dakika Okuma Süresi
Sürekli değişen lanetli bir adada kamp kuracağın yaşam simülasyonu oyunu Cozy Grove’a hoş geldin. Hayalet İzcisi olarak her gün adayı gezerek yeni… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun HaberleriOyun İncelemeleri

Forza Horizon 4, 9 Mart'ta Steam'e Geliyor

1 Dakika Okuma Süresi
Forza Horizon 4, Forza Horizon serisine ait yeni bir oyundur. En popüler yarış oyunları serilerinden biridir ve 9 Mart’ta Steam’de piyasaya sürülecek…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun HaberleriOyun İncelemeleri

Epic Games, Fiyatı 49 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

1 Dakika Okuma Süresi
Epic Games , bildiğiniz üzere her hafta olarak bir tane ücretli olan oyunu kısa süreliğine ücretsiz yapıyor. Epic Games’in bu hafta ücretsiz… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: