KonsolOyun Haberleri

PlayStation Oyun Fiyatlarına İndirim Geldi!!

1 Dakika Okuma Süresi

PlayStation günümüzde çok popüler olmaya başladı. Yeni yeni seriler ve özellikler geldi. Ama bir sorun vardı Oyunlar aşırı pahalıydı. Şimdi ise PlayStation oyun fiyatlarında bir düşüş sağladı. Şimdi biraz inceleyelim.

Biraz öncede açıkladığım gibi PlayStation oyunlarının fiyatları çok pahalı. Bunun üzerine bir indirim geldi. Bu indirimi kaçırmamanızı isterim. Böyle indirimler sürekli gelmeyebilir. Sizin için bir kaç oyun derledik.

İlk Sıramızda Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition Bulunuyor

Oyunun Normal fiyatı 469,00 TL olmakla İndirimli fiyatı ise 234,00 TL’dir. Oyun elbette biraz pahalı ama neredeyse yarı fiyatına kadar indirime giren oyunu kaçırmak istemezdim.

İkinci Sıramızda Assassin’s Creed Origins Yer Almaktadır

Assassin’s Creed Origins Normal fiyatı 399,00 TL iken indirime girince ki fiyatı 87,78 TL‘dir. Bu oyun üsteki oyun kadar pahalı değil. Pahalı ama indirimli hali çok iyi fiyata düşmüş. Eğer fazla oyununuz yoksa bu oyunu almanızı tavsiye ederim.

Üçüncü Sıramızda Control Standard Edition Yer Almaktadır

Control Standard Edition Bunun normal fiyatı 219,00 TL iken indirimli fiyatı tam olarak 131,40 TL olarak ayarlanmıştır. Ben bu oyunun sahibiydim ve tercih ettiğim bir oyundur ve size de tercih ederim.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: