KonsolOyun Haberleri

PlayStation Oyun Fiyatlarına İndirim Geldi!!

1 Dakika Okuma Süresi

PlayStation günümüzde çok popüler olmaya başladı. Yeni yeni seriler ve özellikler geldi. Ama bir sorun vardı Oyunlar aşırı pahalıydı. Şimdi ise PlayStation oyun fiyatlarında bir düşüş sağladı. Şimdi biraz inceleyelim.

Biraz öncede açıkladığım gibi PlayStation oyunlarının fiyatları çok pahalı. Bunun üzerine bir indirim geldi. Bu indirimi kaçırmamanızı isterim. Böyle indirimler sürekli gelmeyebilir. Sizin için bir kaç oyun derledik.

İlk Sıramızda Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition Bulunuyor

Oyunun Normal fiyatı 469,00 TL olmakla İndirimli fiyatı ise 234,00 TL’dir. Oyun elbette biraz pahalı ama neredeyse yarı fiyatına kadar indirime giren oyunu kaçırmak istemezdim.

İkinci Sıramızda Assassin’s Creed Origins Yer Almaktadır

Assassin’s Creed Origins Normal fiyatı 399,00 TL iken indirime girince ki fiyatı 87,78 TL‘dir. Bu oyun üsteki oyun kadar pahalı değil. Pahalı ama indirimli hali çok iyi fiyata düşmüş. Eğer fazla oyununuz yoksa bu oyunu almanızı tavsiye ederim.

Üçüncü Sıramızda Control Standard Edition Yer Almaktadır

Control Standard Edition Bunun normal fiyatı 219,00 TL iken indirimli fiyatı tam olarak 131,40 TL olarak ayarlanmıştır. Ben bu oyunun sahibiydim ve tercih ettiğim bir oyundur ve size de tercih ederim.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: