Oyun Haberleri

Pokemon Go HoloLens Sürümüyle Açıklandı

1 Dakika Okuma Süresi

Microsoft Mesh’i (Azure geliştiricilerine açık) kullanarak herkes uygulama geliştirebilir. Microsoft Mesh, AR ve VR teknolojisini birleştirir ve geleceğin teknolojisi olarak bilinir. Aynı zamanda Niantic Games ile hazırlanan sunum sayesinde oyun dünyasının geleceği belirlenmeye başladı.

Bu yıl birçok şirket karma gerçeklik üzerine konuşmalar yapıyor ve Microsoft bu hareketi gerçekleştirdi. Pokemon Go’nun HoloLens sürümü, Microsoft’un yeni karma gerçeklik platformu Microsoft Mesh’in bir tanıtımında gösterildi.

Uzun zamandır beklenen Microsoft Mesh hibrit gerçeklik platformu. Pokemon Go’nun kısa tanıtımı bugün yayınlanan ve HoloLens 2’nin piyasaya sürülmesiyle başlayan basın toplantısında gerçekleştirildi. Son zamanlarda, Samsung Gözlük Lite ve AR gözlükleri ortaya çıktı. Günümüzde birçok şirket karma gerçeklik platformlarına yatırım yaparken, haberler sürekli devam ediyor.

Uzun zamandır beklenen Microsoft Mesh hibrit gerçeklik platformu. Pokemon Go’nun kısa tanıtımı, HoloLens 2’nin piyasaya sürülmesiyle başlayan bugün yayınlanan basın toplantısında gerçekleşti. Son zamanlarda, Samsung Gözlük Lite ve AR gözlükleri ortaya çıktı. Bugün birçok şirket karma gerçeklik platformlarına yatırım yapsa da haberler devam ediyor.

Niantic Games’in CEO’su ve kurucusu John Hank şunları söyledi: “Demo tüketici kullanımı için tasarlanmamış olsa da, yazılım ve donanımın gelecekteki gelişimini ortaya koyuyor.” Artırılmış gerçeklik teknolojisinin oyunlarda nasıl kullanılabileceğini açıkça gösteriyor. Kullanım. Oyun endüstrisine ve platformuna muazzam bir ilerleme getirdi. Öte yandan VR teknolojisi herkes için uygun olmayabilir, bu nedenle belirli hastalıkları olan kişilere VR teknolojisini kullanmamaları tavsiye edilir.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: