Oyun Haberleri

Pokemon Go HoloLens Sürümüyle Açıklandı

1 Dakika Okuma Süresi

Microsoft Mesh’i (Azure geliştiricilerine açık) kullanarak herkes uygulama geliştirebilir. Microsoft Mesh, AR ve VR teknolojisini birleştirir ve geleceğin teknolojisi olarak bilinir. Aynı zamanda Niantic Games ile hazırlanan sunum sayesinde oyun dünyasının geleceği belirlenmeye başladı.

Bu yıl birçok şirket karma gerçeklik üzerine konuşmalar yapıyor ve Microsoft bu hareketi gerçekleştirdi. Pokemon Go’nun HoloLens sürümü, Microsoft’un yeni karma gerçeklik platformu Microsoft Mesh’in bir tanıtımında gösterildi.

Uzun zamandır beklenen Microsoft Mesh hibrit gerçeklik platformu. Pokemon Go’nun kısa tanıtımı bugün yayınlanan ve HoloLens 2’nin piyasaya sürülmesiyle başlayan basın toplantısında gerçekleştirildi. Son zamanlarda, Samsung Gözlük Lite ve AR gözlükleri ortaya çıktı. Günümüzde birçok şirket karma gerçeklik platformlarına yatırım yaparken, haberler sürekli devam ediyor.

Uzun zamandır beklenen Microsoft Mesh hibrit gerçeklik platformu. Pokemon Go’nun kısa tanıtımı, HoloLens 2’nin piyasaya sürülmesiyle başlayan bugün yayınlanan basın toplantısında gerçekleşti. Son zamanlarda, Samsung Gözlük Lite ve AR gözlükleri ortaya çıktı. Bugün birçok şirket karma gerçeklik platformlarına yatırım yapsa da haberler devam ediyor.

Niantic Games’in CEO’su ve kurucusu John Hank şunları söyledi: “Demo tüketici kullanımı için tasarlanmamış olsa da, yazılım ve donanımın gelecekteki gelişimini ortaya koyuyor.” Artırılmış gerçeklik teknolojisinin oyunlarda nasıl kullanılabileceğini açıkça gösteriyor. Kullanım. Oyun endüstrisine ve platformuna muazzam bir ilerleme getirdi. Öte yandan VR teknolojisi herkes için uygun olmayabilir, bu nedenle belirli hastalıkları olan kişilere VR teknolojisini kullanmamaları tavsiye edilir.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: