Mobil OyunlarOyun Haberleri

Pokemon, yeni açık dünya RPG’sini yayınladı

1 Dakika Okuma Süresi

Özel etkinliğin canlı yayınında Pokemon Company, hayranlarının uzun zamandır beklenen açık dünya Pokemon macerasını duyurdu. Bu yeni oyun, uzun süredir devam eden RPG formülünün büyük bir iyileştirmesi olarak tanımlandı ve “Pokemon Legends: Arceus” adı altında yayınlandı.

Oyunun hikayesi, diğer Pokemon oyunlarından daha önce ortaya çıktığında Sinnoh bölgesinde geçiyor ve Piplup gibi birçok ikonik canavarı ve Rowlet, Oshawott ve Cyndaquil gibi başlangıç ​​seçeneklerini içeriyordu.

Pokemon hayranlarının merakla beklediği yeni oyun, geliştiricilerin Pokemon dünyasına yeni zorluklar ve yeni sınırlar getirmesi için bir ilk üretim olarak tanımlıyor.

Oyuncular ayrıca müttefikleri Pokemon ile vahşi Pokemon ile savaşabilirler. Hayranların merakla beklediği yeni açık dünya RPG’sinin 2022’nin başlarında Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni “Pokemon Legends: Arceus” oyununda, oyuncular Pokemon’un davranışlarını gözlemleyip gizlice hareket edebilecek ve vahşi Pokemon’u yakalamak için Poke topları fırlatabilecekler.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: