Mobil OyunlarOyun Haberleri

Pokemon, yeni açık dünya RPG’sini yayınladı

1 Dakika Okuma Süresi

Özel etkinliğin canlı yayınında Pokemon Company, hayranlarının uzun zamandır beklenen açık dünya Pokemon macerasını duyurdu. Bu yeni oyun, uzun süredir devam eden RPG formülünün büyük bir iyileştirmesi olarak tanımlandı ve “Pokemon Legends: Arceus” adı altında yayınlandı.

Oyunun hikayesi, diğer Pokemon oyunlarından daha önce ortaya çıktığında Sinnoh bölgesinde geçiyor ve Piplup gibi birçok ikonik canavarı ve Rowlet, Oshawott ve Cyndaquil gibi başlangıç ​​seçeneklerini içeriyordu.

Pokemon hayranlarının merakla beklediği yeni oyun, geliştiricilerin Pokemon dünyasına yeni zorluklar ve yeni sınırlar getirmesi için bir ilk üretim olarak tanımlıyor.

Oyuncular ayrıca müttefikleri Pokemon ile vahşi Pokemon ile savaşabilirler. Hayranların merakla beklediği yeni açık dünya RPG’sinin 2022’nin başlarında Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni “Pokemon Legends: Arceus” oyununda, oyuncular Pokemon’un davranışlarını gözlemleyip gizlice hareket edebilecek ve vahşi Pokemon’u yakalamak için Poke topları fırlatabilecekler.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: