KonsolOyun Haberleri

PS5 Oyunu Deathloop, Bir Kez Daha Ertelendi

1 Dakika Okuma Süresi

“Death Loop”, PS5’te en çok beklenen oyunlardan biri, ancak son duyuru da tekrar ertelendi. En erken çıkış tarihi 2020’nin sonudur. Çıkış tarihi daha sonra yeni bir açıklama ile Mayıs 2021’e ertelendi. Yeni açıklamaya göre Deathloop, 14 Eylül’de oyuncularla buluşacak.

Yenilikçi bir aksiyon FPS oyunu olan Deathloop, ilginç hikayesi ve gelişmiş grafikleriyle oyuncuların dikkatini çekiyor. Pek çok etkinlik ve ürün gibi, PS5 sahiplerinin özellikle istediği oyunlar COVID-19 nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı.
Başka bir sorun yoksa, Deathloop hayranlarının oyunu mükemmel bir şekilde tamamlamasına izin verecek ve 19 Eylül’de ilk kez sahneye çıkacak. Bu nedenle, suikastçimizin zaman döngüsünden kaçma macerası başlayacak.

Çok ilginç bir dünyada, Deathloop bugün duyurudan önce baharda en çok beklenen oyunlardan biridir. Bununla birlikte, birçok durumda olduğu gibi, oyun da bir pandemiden muzdariptir.

“Deathloop’un kalitesinden ve ekibimizin belirlediği hedeflerden ödün vermemenin yanı sıra Arkane stüfyolarındaki herkesin sağlığını ve güvenliğini gözetmek bizim görevimiz. Elimizdeki ek süreyi kullanarak eğlenceli, tarz sahibi ve akıl almaz bir oyuncu deneyimi hazırlamayı hedefliyoruz. Bekleme sürenizi uzattığımız için özür diliyor, hepinize oyuna tutkuyla bağlı olduğunuz ve heyecanla oyunun yolunu gözlediğiniz için teşekkür ediyoruz. Gamer Gundem Bağlılığınız bizim hayal gücümüze ve daha çok çalışmamıza destek oluyor. Deathloop’u en kısa zamanda beğeninize sunmayı iple çekiyoruz!”

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: