KonsolOyun Haberleri

PS5 Oyunu Deathloop, Bir Kez Daha Ertelendi

1 Dakika Okuma Süresi

“Death Loop”, PS5’te en çok beklenen oyunlardan biri, ancak son duyuru da tekrar ertelendi. En erken çıkış tarihi 2020’nin sonudur. Çıkış tarihi daha sonra yeni bir açıklama ile Mayıs 2021’e ertelendi. Yeni açıklamaya göre Deathloop, 14 Eylül’de oyuncularla buluşacak.

Yenilikçi bir aksiyon FPS oyunu olan Deathloop, ilginç hikayesi ve gelişmiş grafikleriyle oyuncuların dikkatini çekiyor. Pek çok etkinlik ve ürün gibi, PS5 sahiplerinin özellikle istediği oyunlar COVID-19 nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı.
Başka bir sorun yoksa, Deathloop hayranlarının oyunu mükemmel bir şekilde tamamlamasına izin verecek ve 19 Eylül’de ilk kez sahneye çıkacak. Bu nedenle, suikastçimizin zaman döngüsünden kaçma macerası başlayacak.

Çok ilginç bir dünyada, Deathloop bugün duyurudan önce baharda en çok beklenen oyunlardan biridir. Bununla birlikte, birçok durumda olduğu gibi, oyun da bir pandemiden muzdariptir.

“Deathloop’un kalitesinden ve ekibimizin belirlediği hedeflerden ödün vermemenin yanı sıra Arkane stüfyolarındaki herkesin sağlığını ve güvenliğini gözetmek bizim görevimiz. Elimizdeki ek süreyi kullanarak eğlenceli, tarz sahibi ve akıl almaz bir oyuncu deneyimi hazırlamayı hedefliyoruz. Bekleme sürenizi uzattığımız için özür diliyor, hepinize oyuna tutkuyla bağlı olduğunuz ve heyecanla oyunun yolunu gözlediğiniz için teşekkür ediyoruz. Gamer Gundem Bağlılığınız bizim hayal gücümüze ve daha çok çalışmamıza destek oluyor. Deathloop’u en kısa zamanda beğeninize sunmayı iple çekiyoruz!”

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: