Mobil OyunlarOyun Haberleri

PUBG Mobile 2 için tanıtım fragmanı yayınlandı

1 Dakika Okuma Süresi

PUBG Mobile 2, Kraliyet Savaşını geleceğe taşıyor. Yeni PUBG Royale, mobil platforma doğru gelişmeye devam ediyor. PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG Mobile’ın ikinci oyunu PUBG: New State olarak adlandırıldı ve bu sabah kısa bir fragman yayınlandı.

Çevre hala biraz kirli olsa da, her yerde parlak yeni teknolojiler var. Yeni oyunda, her şey mevcut oyundan daha fütüristik görünüyor.
Fragmanda şiddetli silahlı savaşlar, PUBG oyuncularının araç kovalamacaları ve yol boyunca karıştırılıp takdir edilebilecek bazı şeyler var. Fragmanı olan yeni bir oyunla ilgili ilk şey kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışkın olmadığı ortamdır.
PUBG: New State, yakın gelecekte 2051’e bakıyor. Yeni oyun sahnesinde, orijinal PUBG mobil versiyonundan bu yana dünya pek çok değişikliğe uğramış gibi görünüyor.

PUBG: New State, PUBG Mobile serisi için savaş uçakları, dronlar, kalkanlar ve atış modu seçicileri veya el bombası fırlatıcıları gibi silahları özelleştirmenin yeni yolları da dahil olmak üzere ortamın dışında bazı yeni özellikler de getirdi. PUBG: New State, yalnızca Android ve iOS tabletler ve telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlar için mevcut ve 2021’de piyasaya sürülecek.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: