Mobil OyunlarOyun Haberleri

PUBG Mobile 2 için tanıtım fragmanı yayınlandı

1 Dakika Okuma Süresi

PUBG Mobile 2, Kraliyet Savaşını geleceğe taşıyor. Yeni PUBG Royale, mobil platforma doğru gelişmeye devam ediyor. PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG Mobile’ın ikinci oyunu PUBG: New State olarak adlandırıldı ve bu sabah kısa bir fragman yayınlandı.

Çevre hala biraz kirli olsa da, her yerde parlak yeni teknolojiler var. Yeni oyunda, her şey mevcut oyundan daha fütüristik görünüyor.
Fragmanda şiddetli silahlı savaşlar, PUBG oyuncularının araç kovalamacaları ve yol boyunca karıştırılıp takdir edilebilecek bazı şeyler var. Fragmanı olan yeni bir oyunla ilgili ilk şey kesinlikle PUBG Mobile oyuncularının şu anda alışkın olmadığı ortamdır.
PUBG: New State, yakın gelecekte 2051’e bakıyor. Yeni oyun sahnesinde, orijinal PUBG mobil versiyonundan bu yana dünya pek çok değişikliğe uğramış gibi görünüyor.

PUBG: New State, PUBG Mobile serisi için savaş uçakları, dronlar, kalkanlar ve atış modu seçicileri veya el bombası fırlatıcıları gibi silahları özelleştirmenin yeni yolları da dahil olmak üzere ortamın dışında bazı yeni özellikler de getirdi. PUBG: New State, yalnızca Android ve iOS tabletler ve telefonlar dahil olmak üzere mobil cihazlar için mevcut ve 2021’de piyasaya sürülecek.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: