Mobil OyunlarOyun Haberleri

Pubg Mobile Mı Yoksa COD Mobile Mı ?

1 Dakika Okuma Süresi

Mobil telefonların oynadığı fps oyunlarının en popüler olan 2 oyunu PUBG mobile VS COD mobile. Bildiğiniz üzere bu iki oyunu da günlük hayattaki arkadaşlarınızdan duymanız mümkün. Şimdi ise oyunlarının birbirinden farkını ve neden o oyunun oynanmasını göstereceğiz.

Evet bazı telefonlarımız bu oyunları açmaya bilir. Hem telefon grafikleri olsun hemde telefon gücü olsun en iyi performansı alabileceğiniz hangi oyunsa onları size listeledik.

İlk Olarak Sistem Gereksimi

Eğer telefonunuz kötü ise öncelikle görüntü kalitesi yani öbür adı olarak grafikleri çok takmamak gerekir. COD oyunun grafikleri yüksek bir oyun grafik kalitesi çok yüksek eğer sistem kötüyse PUBG oynamanızı tavsiye ederim.

İkinci Olarak Görüntü Kalitesi

Sizin telefonunuz iyiyse ve aşırı güzel bir fps oyunu oymak istiyorsanız COD’u tavsiye ederim. Grafikleri olsun silah kalitesi yani en ufak bir köşeye bile çok önem gösterilmiş diye bilirim. Dediğim gibi grafikleri önemsiyorsunuz ki kesinlikle COD’u tavsiye ederim.

Üçüncü Olarak Oyuncu Kitlesi

Burada eğer sizin telefonunuz iyiyse karşı tarafın da telefonu iyi olacak diye bir şey yoktur. Sizde tek oynamayı sevmiyorsanız. PUBG mobil oynamak zorunda kalırsınız. Ama tek takılmayı seviyorsan istediğin gibi takılırsın istediğini de oynarsın. Bu senin Kararın.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Gamer Gundem Ekibi Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: