Mobil OyunlarOyun Haberleri

Pubg Mobile Mı Yoksa COD Mobile Mı ?

1 Dakika Okuma Süresi

Mobil telefonların oynadığı fps oyunlarının en popüler olan 2 oyunu PUBG mobile VS COD mobile. Bildiğiniz üzere bu iki oyunu da günlük hayattaki arkadaşlarınızdan duymanız mümkün. Şimdi ise oyunlarının birbirinden farkını ve neden o oyunun oynanmasını göstereceğiz.

Evet bazı telefonlarımız bu oyunları açmaya bilir. Hem telefon grafikleri olsun hemde telefon gücü olsun en iyi performansı alabileceğiniz hangi oyunsa onları size listeledik.

İlk Olarak Sistem Gereksimi

Eğer telefonunuz kötü ise öncelikle görüntü kalitesi yani öbür adı olarak grafikleri çok takmamak gerekir. COD oyunun grafikleri yüksek bir oyun grafik kalitesi çok yüksek eğer sistem kötüyse PUBG oynamanızı tavsiye ederim.

İkinci Olarak Görüntü Kalitesi

Sizin telefonunuz iyiyse ve aşırı güzel bir fps oyunu oymak istiyorsanız COD’u tavsiye ederim. Grafikleri olsun silah kalitesi yani en ufak bir köşeye bile çok önem gösterilmiş diye bilirim. Dediğim gibi grafikleri önemsiyorsunuz ki kesinlikle COD’u tavsiye ederim.

Üçüncü Olarak Oyuncu Kitlesi

Burada eğer sizin telefonunuz iyiyse karşı tarafın da telefonu iyi olacak diye bir şey yoktur. Sizde tek oynamayı sevmiyorsanız. PUBG mobil oynamak zorunda kalırsınız. Ama tek takılmayı seviyorsan istediğin gibi takılırsın istediğini de oynarsın. Bu senin Kararın.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Gamer Gundem Ekibi Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: