DonanımMobil Telefonlar

Samsung Galaxy S21 Ailesinin Bütçe Dostu Üyesi Galaxy S21 FE’nin İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi

İlk görüntüler Samsung’un Galaxy S21 serisine dahil etmeye hazırlandığı en son üyesi olan Galaxy S21 FE’den başladı. OnLeaks’in paylaştığı görsel, en azından tasarım açısından telefonun çok fazla değişmeyeceğini gösteriyor .Samsung, geçtiğimiz aylarda en son amiral gemisi serisi Galaxy S21’i piyasaya sürdü. Seride yer alan Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinin üç modeli de büyük beğeni topladı ve gözleri teknoloji devinin yeni akıllı telefonlarına çevrildi.

Bu süreçte en büyük merak, Galaxy S20 serisi gibi bir sonlu eleman modelinin olup olmayacağıdır. Bütçe dostu model Galaxy S20 FE’nin bu serideki büyük başarısının ardından insanlar, Samsung’un Galaxy S21’i bütçe dostu bir modelle donatacağını iddia ediyor. Henüz çok detaya sahip olmamamıza rağmen Galaxy S21 FE’nin ilk renderları şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Tasarım Olarak S21’e Benzetiliyor

OnLeaks tarafından paylaşılan görüntüde, Galaxy S21 FE’nin görünümü, yönünden güvenilir bir sızıntı kaynağı olduğu kanıtlanan S21 ile neredeyse aynı. Ancak kamera tasarımında özellikle arka tarafta bazı farklılıklar bulduk. Galaxy S21’deki kamera çıkıntısı parlak metal çerçevenin bir uzantısıken, S21 FE’deki kamera çıkıntısı doğrudan arka kapağın bir parçası gibi görünüyor.

Galaxy S21 FE ve S21 arasındaki tek fark bu değil. Cep telefonunun boyutu da S21’den daha büyük olacak. 4 mm uzunluğunda ve 3,3 mm genişliğindedir. Ancak iki telefonun kalınlığının aynı olduğu söyleniyor.

Telefonun teknik detaylarına dair bir bilgimiz yok ancak bu daha büyük yeni modelin 6.4 inçlik bir ekrana sahip olacağı varsayılabilir. Kameralar açısından ise tasarımda üçlü kamera ayarları görmüş olsak da bu modelin bütçe dostu bir model haline geleceği ve daha düşük kaliteli lenslerle donatılması bekleniyor.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Donanım

Samsung Galaxy Watch 4’ün Cep Yakan Fiyatı Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi
Teknoloji dünyasındaki sızıntılar artık neredeyse kaçınılmaz hale geldi. Bu durumun önüne geçmekte zorlanan şirketler, genellikle ürün tanıtımından çok daha önce bilgileri basına kaptırıyor…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
DonanımMobil Telefonlar

Apple iPhone 12 Mini İndirime Girdi ! İşte Fiyatı

1 Dakika Okuma Süresi
Apple iPhone 12 mini fiyatı için dikkat çeken indirim yapıldı. Cihaz, Türkiye’deki mevcut fiyatıyla daha iddialı bir konuma geldi. iPhone 12 Mini… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Donanım

NVIDIA Grafik Teknolojisi Rakibi AMD , Xbox Konsollara da Gelecek

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… AMD FidelityFX Super Resolution teknolojisinin Xbox oyun konsolları tarafından da destekleneceği açıklandı. Açıklamaya göre RX 400 serisi ekran kartları… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: