DonanımTeknoloji Haberleri

Son Zamanlarda En Çok Kullanılan Telefonlar

1 Dakika Okuma Süresi

Son zamanlarda çok değişik ve harika telefonlar yapıldı. Ama insanlar o kadar telefon var ki hangisi hangisinden iyi hangisinin özelliği iyi bunları anlayamıyoruz. En çok tercih edilen telefonları size açıklayalım.

Bildiğiniz üzere telefon alırken hep bir akrabaya, telefoncuya vb, birilerine danışıyoruz. Sizde haklısınız çok model telefon var ve bunlar çok hızlı çıkıyor. Ve almışken iyi olsun bozulmasın kullanışlı olsun diyoruz. Ama herkes için aynı tercihler geçerli değil. Bir insan dış görünüşe takıntısı olur. ikinci insan dış önemli değil içindeki ekipmanlar güçlü olsun der. Herkesin bakış açısı farklıdır.

Bazı insanlar telefon yerine bilgisayar tercih ediyor. Ama yine de ufak da olsa iletişim için telefon gerekli oluyor. Biz bur da en çok kullanılan telefonları listeledik ve güzel telefonlar tercih edilmiş.

Birinci sıramızda Samsung yer almaktadır. Samsung bu yılın şampiyonu olmuştur. Samsung bu yıl sadece 70.8 Milyon telefon satmıştır.

İkinci sıramızda Huawei yer almaktadır. Huawei bu yılın ikincisi olmuştur. Huawei sadece bu yıl 59.1 Milyon telefon satmıştır.

Üçüncü sıramızda İphone yer almaktadır. İphone bu yılın üçüncüsü olmuştur. İphone sadece bu yıl 43.8 Milyon telefon satmıştır.

Dördüncü sıramızda Oppo yer almaktadır. Oppo bu yılın üçüncüsü olmuştur. Oppo sadece bu yıl 25.2 Milyon telefon satmıştır.

Beşinci olarak Xiaomi yer almaktadır. Xiaomi bu yılın beşincisi olmuştur. Xiaomi sadece bu yıl 24.7 Milyon telefon satmıştır.

Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Benzer Paylaşımlar
Donanım

Samsung Galaxy Watch 4’ün Cep Yakan Fiyatı Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi
Teknoloji dünyasındaki sızıntılar artık neredeyse kaçınılmaz hale geldi. Bu durumun önüne geçmekte zorlanan şirketler, genellikle ürün tanıtımından çok daha önce bilgileri basına kaptırıyor…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
DonanımMobil Telefonlar

Apple iPhone 12 Mini İndirime Girdi ! İşte Fiyatı

1 Dakika Okuma Süresi
Apple iPhone 12 mini fiyatı için dikkat çeken indirim yapıldı. Cihaz, Türkiye’deki mevcut fiyatıyla daha iddialı bir konuma geldi. iPhone 12 Mini… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Donanım

NVIDIA Grafik Teknolojisi Rakibi AMD , Xbox Konsollara da Gelecek

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… AMD FidelityFX Super Resolution teknolojisinin Xbox oyun konsolları tarafından da destekleneceği açıklandı. Açıklamaya göre RX 400 serisi ekran kartları… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: