Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun Haberleri

Sony, Mart Ayında PlayStation Plus Abonelerine Ücretsiz Olarak Sunacağı Oyunları Açıkladı

1 Dakika Okuma Süresi

Sony, Mart ayında PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz oynayabilecekleri oyunları duyurdu. Sony’nin açıklamalarına göre 2 Mart’tan itibaren ücretsiz olacak oyunlardan 3’ü PlayStation 4, 1’i PlayStation 5 için tasarlanmış oyunlar.

PlayStation Plus paketine abone olan PlayStation sahipleri Mart ayında 4 oyunu ücretsiz oynayabilecek. Bu oyunlardan biri doğrudan PlayStation 5 için geliştirilmiş, diğer oyunlar ise PlayStation 4 oyunları olarak karşımıza çıkıyor. Gelin bu oyunlara birlikte daha yakından bakalım.

Final Fantasy VII Remake ( PS 4 )

Square Enix’in popüler oyunu “Final Fantasy VII Remake Mart ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Fantastik bir dünyada geçen bu RPG oyunu, bugüne kadar birçok oyun konsolu oyuncusunun ilgisini çekmiş ve artık PlayStation Plus aboneleri bu oyuna katılma şansına sahip.

Remnant: From The Ashes ( PS 4 )

Remnant: From the Ashes, oyunculara sürükleyici bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunmak için 2019’da piyasaya sürüldü. Bu oyunda yeryüzünde hayatta kalan son insanlardan biri olarak tek amacımız dünyayı istila eden yaratıkları yok etmek. Ayrıca oyunun eleştirmenler arasında neredeyse tam puan aldığı da unutulmamalıdır.

Maquette ( PS 5 )

Maquette, 2 Mart’ta piyasaya sürülecek ve PlayStation 5 ve PC sahipleri tarafından oynanabilecek bir oyundur. Grafiklerin kalitesinden çok grafiklerinin kalitesiyle dikkat çekecek olan bu oyunda sunulan ortamdaki sorunları çözmeye çalışacağız. Maalesef oyun PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak ve sadece PlayStation 5’te oynanabilecek.

Farpoint ( PS VR Oyunu )

Farpoint, Mart ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlardan biri. Oyun yüksek kaliteli grafiklere sahip ve PS VR cihazları aracılığıyla benzersiz bir uzay savaşı deneyimi sağlayacak.

Sony’nin açıklamalarına göre Mart ayı için ücretsiz PlayStation Plus oyunları 2 Mart’tan itibaren erişebilir olacak. Bahsettiğimiz oyunları, kullanıma sunulduktan sonra tam bir ay boyunca kitaplığınıza ekleyebileceksiniz.

Ücretsiz verilen oyunları nasıl buldunuz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: