Bilgisayar OyunlarıKonsolOyun Haberleri

Sony, Mart Ayında PlayStation Plus Abonelerine Ücretsiz Olarak Sunacağı Oyunları Açıkladı

1 Dakika Okuma Süresi

Sony, Mart ayında PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz oynayabilecekleri oyunları duyurdu. Sony’nin açıklamalarına göre 2 Mart’tan itibaren ücretsiz olacak oyunlardan 3’ü PlayStation 4, 1’i PlayStation 5 için tasarlanmış oyunlar.

PlayStation Plus paketine abone olan PlayStation sahipleri Mart ayında 4 oyunu ücretsiz oynayabilecek. Bu oyunlardan biri doğrudan PlayStation 5 için geliştirilmiş, diğer oyunlar ise PlayStation 4 oyunları olarak karşımıza çıkıyor. Gelin bu oyunlara birlikte daha yakından bakalım.

Final Fantasy VII Remake ( PS 4 )

Square Enix’in popüler oyunu “Final Fantasy VII Remake Mart ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. Fantastik bir dünyada geçen bu RPG oyunu, bugüne kadar birçok oyun konsolu oyuncusunun ilgisini çekmiş ve artık PlayStation Plus aboneleri bu oyuna katılma şansına sahip.

Remnant: From The Ashes ( PS 4 )

Remnant: From the Ashes, oyunculara sürükleyici bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunmak için 2019’da piyasaya sürüldü. Bu oyunda yeryüzünde hayatta kalan son insanlardan biri olarak tek amacımız dünyayı istila eden yaratıkları yok etmek. Ayrıca oyunun eleştirmenler arasında neredeyse tam puan aldığı da unutulmamalıdır.

Maquette ( PS 5 )

Maquette, 2 Mart’ta piyasaya sürülecek ve PlayStation 5 ve PC sahipleri tarafından oynanabilecek bir oyundur. Grafiklerin kalitesinden çok grafiklerinin kalitesiyle dikkat çekecek olan bu oyunda sunulan ortamdaki sorunları çözmeye çalışacağız. Maalesef oyun PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak ve sadece PlayStation 5’te oynanabilecek.

Farpoint ( PS VR Oyunu )

Farpoint, Mart ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlardan biri. Oyun yüksek kaliteli grafiklere sahip ve PS VR cihazları aracılığıyla benzersiz bir uzay savaşı deneyimi sağlayacak.

Sony’nin açıklamalarına göre Mart ayı için ücretsiz PlayStation Plus oyunları 2 Mart’tan itibaren erişebilir olacak. Bahsettiğimiz oyunları, kullanıma sunulduktan sonra tam bir ay boyunca kitaplığınıza ekleyebileceksiniz.

Ücretsiz verilen oyunları nasıl buldunuz ? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: