Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Steam Sonbahar İndirimi’nde 50 TL Altına Alınabilecek 5 Oyun

2 Dakika Okuma Süresi

Steam Sonbahar indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bizde bu indirimleri unutmadık, sizlere 50 TL altı 5 oyun önerisinde bulunacağız.
Tüm önerdiğimiz oyunları incelemeniz için, trailer videolarını koyduk. keyifli oyunlar dileriz.


Insurgency: Sandstorm Fiyatı 42 TL

Rehberimizdeki ilk oyun, Insurgency: Sandstorm dur. Fiyatı 42 TL olan, Çevrimiçi FPS oyunudur. Oyun Online olarak oynanabilen, arkadaşlarınızla savaşlara katılabilceğiniz bir oyundur. Taktiksel FPS’ye dayalı yakın dövüş ve takım çalışmasına dayalı görev odaklı çok oyunculu. Sandstorm, her gün yeniden doğan, geliştirilen, genişleyen ve büyüyen, çığır açan bağımsız FPS üretimi Insurgency’nin devamı niteliğindedir. Modern savaşın gücünü hissedin Burada yetenek gerekli dikkati çeker ve takım çalışması kazanır. Sağlam bir savaş deneyimi için ölümcül silahları, hafif zırhlı saldırı araçlarını, yıkıcı ağır silahları barındıran bir oyundur.

Rust Fiyatı 40 TL

Rehberimizdeki İkinci oyun Rust günümüzde oldukça popüler olan bir oyundur. Rust’un tek amacı hayatta kalmaktır. Bunun için açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmelisiniz. Yangın yakın. Barınaklar inşa edin. Hayvanları öldür ve et ye. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve et yemek için onları öldürün. Diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve şehirler inşa edin. Hayatta kalmak için her türlü çabayı gösterin.

Fallout 4 Fiyatı 40 TL

Rehberimizdeki üçüncü oyun Fallout 4 oldukça popüler olan bir oyundur. Hayatta kalan tek kişi olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye bir hayatta kalma savaşıdır ve her seçim sizin.

Overcooked! 2 Fiyatı 35 TL

Rehberimizdeki sıradaki oyun Overcooked! 2 günümüzde oldukça popüler olan bir oyundur. Overcooked, yepyeni ve kaotik bir pişirme aksiyonuyla geri dönüyor! Mutfakta harikalar yaratacak fazladan 5 şef almak için Overcooked 2’yi oyununu oynayabilirsiniz.

The Sims™ 4 Fiyatı 33 TL

Listemizin son oyunu olan The Sims™ 4 bizlerinde oldukça beğendiği bir oyundur. Tamamen benzersiz bir Sims dünyası yaratmak için hayal gücünüzü kullanın. Sim’lerden eve kadar her ayrıntıyı işleyin ve özelleştirin. Sim’lerin nasıl görüneceğini, davranışlarını ve giyinmelerini seçin. Günlük yaşamlarını belirleyin. Her ailenin Güzel ev. “Tasarlayın ve inşa edin, ardından en sevdiğiniz mobilya ve dekorasyonları sağlayın, farklı mahallelerde diğer Sim’lerle tanışın, hayatlarını öğrenin, kendi benzersiz ortamınızdaki güzel yerleri keşfedin ve her zaman, her yerde risk alın. Sim’lerin iniş çıkışlarını yönetin veya oyunda yaratıcı sahneler uygulandığında ne olacağını görün.


Oyun hayata hazırlıktır.

Groos

Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler. En Güncel Oyun & Teknoloji Haberlerini Sizlere En Hızlı Şekilde Ulaştırıyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

4 Paylaşılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: