Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Steam’de Fiyatı 50 TL Olan Oyun Epic Games de Ücretsiz Olacak

1 Dakika Okuma Süresi

Epic Games, her hafta kısa bir süre için ücretsiz oyunlar sunarak geniş bir destekçi yelpazesini kazandı ve kısa süre önce Yeni Yıl için özel olarak başlatılan 15 günlük ücretsiz bir oyun serisini tamamladı. Dizi boyunca birçok oyun ücretsiz olarak sunulsa da çoğu oyuncuların dikkatini çekmede başarısız oldu. Genel olarak, bu hafta verilen oyunlar çok olumlu eleştiriler aldı.

Önümüzdeki hafta Epic Games’te ücretsiz olan oyun Steam platformunda 50 TL‘ye satılabilen Surviving Mars olacak. Oyun 11 Mart – 18 Mart 2021 tarihleri ​​arasında ücretsiz kalacak. Önceki haftanın oyunu “War Game: Red Dragon” 11 Mart’a kadar ücretsiz olarak yayınlanacak.

Epic Games, ücretsiz oyunlarıyla popülerlik kazanıyor ve önümüzdeki hafta Surviving Mars’ı 50 Türk lirası Steam fiyatı ile ücretsiz olarak sunacak. Oyun 11 Mart’ta (Perşembe) ücretsiz olacak ve bir hafta boyunca ücretsiz kalacak.

Kızıl Gezegendeki en eski yerleşimcilerden ve en eski yerleşimcilerden biriyiz. Bu oyunda amacımız Mars’ta bir şehir kurmak. Ait olduğumuz uzay şirketi ile görevleri tamamlamak için mevcut kaynakları kullanmaya çalışıyoruz.

Elon Musk olmadığımız için Mars’a gitme ihtimalimiz yok. Öyleyse, kırmızı gezegenden uzak duracak mıyız? Yapma. Bunun yerine, sanal bir ortamda olmamıza rağmen, Survival Mars ile hala kendi Mars yolculuğumuzdayız.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: