Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Steam’de Fiyatı 50 TL Olan Oyun Epic Games de Ücretsiz Olacak

1 Dakika Okuma Süresi

Epic Games, her hafta kısa bir süre için ücretsiz oyunlar sunarak geniş bir destekçi yelpazesini kazandı ve kısa süre önce Yeni Yıl için özel olarak başlatılan 15 günlük ücretsiz bir oyun serisini tamamladı. Dizi boyunca birçok oyun ücretsiz olarak sunulsa da çoğu oyuncuların dikkatini çekmede başarısız oldu. Genel olarak, bu hafta verilen oyunlar çok olumlu eleştiriler aldı.

Önümüzdeki hafta Epic Games’te ücretsiz olan oyun Steam platformunda 50 TL‘ye satılabilen Surviving Mars olacak. Oyun 11 Mart – 18 Mart 2021 tarihleri ​​arasında ücretsiz kalacak. Önceki haftanın oyunu “War Game: Red Dragon” 11 Mart’a kadar ücretsiz olarak yayınlanacak.

Epic Games, ücretsiz oyunlarıyla popülerlik kazanıyor ve önümüzdeki hafta Surviving Mars’ı 50 Türk lirası Steam fiyatı ile ücretsiz olarak sunacak. Oyun 11 Mart’ta (Perşembe) ücretsiz olacak ve bir hafta boyunca ücretsiz kalacak.

Kızıl Gezegendeki en eski yerleşimcilerden ve en eski yerleşimcilerden biriyiz. Bu oyunda amacımız Mars’ta bir şehir kurmak. Ait olduğumuz uzay şirketi ile görevleri tamamlamak için mevcut kaynakları kullanmaya çalışıyoruz.

Elon Musk olmadığımız için Mars’a gitme ihtimalimiz yok. Öyleyse, kırmızı gezegenden uzak duracak mıyız? Yapma. Bunun yerine, sanal bir ortamda olmamıza rağmen, Survival Mars ile hala kendi Mars yolculuğumuzdayız.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: