Oyun Haberleri

Türk Kullanıcıları Mutlu Eden Origin Haberi

1 Dakika Okuma Süresi

Türkiye ve Mısır, paranın birime eklendiğini açıkladıktan sonra bugün platformu yayınladı. Bundan önce, kullanıcının alış fiyatı euro fiyatını aşıyordu. Döviz kuru çok istikrarsız olabilir ve kullanıcıların kafasını karıştırabilir. Yeniliğin ortaya çıkmasıyla bu ürünler, Steam ve Epic Games’te olduğu gibi Origin’in TL‘sinde sergilenecek ve satılacak.

Neredeyse her ailenin İnternet’e sınırsız erişimi olduğundan, artık oyunları fiziksel yerine dijital olarak satın alıyoruz. Dijital servislerden satın aldığımız oyunların kullanımı kolaylaştı ve bazı maliyetler ortadan kalktı. Bu hizmeti veren önemli hizmetlerden biri de Türkiye’yi Türk Lirası olarak kabul etmeye başlamaktır.

Türk Lirası düzenlemesinin fiyatı Steam’deki fiyat ile birebir aynı. Platformda oyun ve EA Play hizmetlerini aynı fiyata satın alabileceğiz. Origin’in ünlü oyunlarının bazı fiyatları:

FIFA 21 ve NFL 21 419,99 TL, “The Sims 4“, “Star Wars: Squadron” ve “Star Wars: Jedi: Fallen Order” ve 279,99 TL. Bu fiyatlar Steam’deki ile tamamen aynı. Ayrıca EA Play Hizmetleri’nin fiyatı ilk ayda 5,80 Türk Lirası, sonraki aylarda 29,00 Türk Lirası oldu.

Daha fazla oyun erişim hakkı sağlayan EA Play Pro hizmeti yalnızca Origin üzerinden satın alınabilir. Pro planının fiyatı aylık 119,00 Türk Lirası ve yıllık 899,00 Türk Lirası olarak belirlendi. Bu değişikliğe rağmen sitenin dili hala İngilizce ve oyuncu olarak Origin’in Türkçe dil desteği sağlayabileceğini umuyoruz.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: