Oyun Haberleri

Türk Kullanıcıları Mutlu Eden Origin Haberi

1 Dakika Okuma Süresi

Türkiye ve Mısır, paranın birime eklendiğini açıkladıktan sonra bugün platformu yayınladı. Bundan önce, kullanıcının alış fiyatı euro fiyatını aşıyordu. Döviz kuru çok istikrarsız olabilir ve kullanıcıların kafasını karıştırabilir. Yeniliğin ortaya çıkmasıyla bu ürünler, Steam ve Epic Games’te olduğu gibi Origin’in TL‘sinde sergilenecek ve satılacak.

Neredeyse her ailenin İnternet’e sınırsız erişimi olduğundan, artık oyunları fiziksel yerine dijital olarak satın alıyoruz. Dijital servislerden satın aldığımız oyunların kullanımı kolaylaştı ve bazı maliyetler ortadan kalktı. Bu hizmeti veren önemli hizmetlerden biri de Türkiye’yi Türk Lirası olarak kabul etmeye başlamaktır.

Türk Lirası düzenlemesinin fiyatı Steam’deki fiyat ile birebir aynı. Platformda oyun ve EA Play hizmetlerini aynı fiyata satın alabileceğiz. Origin’in ünlü oyunlarının bazı fiyatları:

FIFA 21 ve NFL 21 419,99 TL, “The Sims 4“, “Star Wars: Squadron” ve “Star Wars: Jedi: Fallen Order” ve 279,99 TL. Bu fiyatlar Steam’deki ile tamamen aynı. Ayrıca EA Play Hizmetleri’nin fiyatı ilk ayda 5,80 Türk Lirası, sonraki aylarda 29,00 Türk Lirası oldu.

Daha fazla oyun erişim hakkı sağlayan EA Play Pro hizmeti yalnızca Origin üzerinden satın alınabilir. Pro planının fiyatı aylık 119,00 Türk Lirası ve yıllık 899,00 Türk Lirası olarak belirlendi. Bu değişikliğe rağmen sitenin dili hala İngilizce ve oyuncu olarak Origin’in Türkçe dil desteği sağlayabileceğini umuyoruz.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: