Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

VALORANT’ın Yeni Bir Ajanı İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

1 Dakika Okuma Süresi

Kaliforniya merkezli oyun geliştiricisi Riot Games, geçen yıl piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı VALORANT’ı geliştirmeye devam ediyor. Oyunu iyileştirmek için yayınlanan her güncellemeyle birlikte, yakında yeni bir ajan Astra olacak.

Riot Games, VALORANT atış oyununa yeni bir videoyla eklenecek olan bir sonraki temsilcisini tanıttı. Ganalı ajan Astra, ekip çalışmasını destekleme yeteneğine sahip olan Brimstone, Omen ve Viper gibi kontrol uzmanlarının rolünün bir üyesidir.

Videodan, Astra’nın diğer takımları kızdırmayı, kadroyu yok etmeyi ve takım arkadaşlarına kolaylık sağlamayı hedeflediğini öğrendik. Bu bize Astra’nın Brimstone, Omen ve Viper gibi ajanlarla birlikte kontrol uzmanı rollerinden biri olacağını gösteriyor.

VALORANT gibi birinci şahıs nişancı oyununa yeni bir karakter eklemek, oyunun dengesini anında bozacaktır. Bu noktada Astra ilk bakışta iyi bir karakter gibi görünüyor ama gerçek oyunlarda gösterdiğinden çok daha zayıf. Astra’nın gücünü ve oyunun dengesini bozup bozmayacağını göreceğiz.

Yeni Ajan Astra’nın Tanıtım Videosu;

Ganalı ajan Astra’nın bazı kozmik güçleri var ve zamana ve uzaya hükmetme yeteneği insanların dikkatini çekiyor. Bu noktada karakter sersemletme, düşmanları kendisine doğru çekme ve sigara içme yeteneğine sahiptir.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: