Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

VALORANT’ın Yeni Bir Ajanı İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

1 Dakika Okuma Süresi

Kaliforniya merkezli oyun geliştiricisi Riot Games, geçen yıl piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı VALORANT’ı geliştirmeye devam ediyor. Oyunu iyileştirmek için yayınlanan her güncellemeyle birlikte, yakında yeni bir ajan Astra olacak.

Riot Games, VALORANT atış oyununa yeni bir videoyla eklenecek olan bir sonraki temsilcisini tanıttı. Ganalı ajan Astra, ekip çalışmasını destekleme yeteneğine sahip olan Brimstone, Omen ve Viper gibi kontrol uzmanlarının rolünün bir üyesidir.

Videodan, Astra’nın diğer takımları kızdırmayı, kadroyu yok etmeyi ve takım arkadaşlarına kolaylık sağlamayı hedeflediğini öğrendik. Bu bize Astra’nın Brimstone, Omen ve Viper gibi ajanlarla birlikte kontrol uzmanı rollerinden biri olacağını gösteriyor.

VALORANT gibi birinci şahıs nişancı oyununa yeni bir karakter eklemek, oyunun dengesini anında bozacaktır. Bu noktada Astra ilk bakışta iyi bir karakter gibi görünüyor ama gerçek oyunlarda gösterdiğinden çok daha zayıf. Astra’nın gücünü ve oyunun dengesini bozup bozmayacağını göreceğiz.

Yeni Ajan Astra’nın Tanıtım Videosu;

Ganalı ajan Astra’nın bazı kozmik güçleri var ve zamana ve uzaya hükmetme yeteneği insanların dikkatini çekiyor. Bu noktada karakter sersemletme, düşmanları kendisine doğru çekme ve sigara içme yeteneğine sahiptir.

GamerGundem…

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: