Donanım

WhatsApp’a Kullanıcıların Seveceği 6 Yeni Özellik Geliyor

1 Dakika Okuma Süresi

Kullanıcıların seveceği 6 yeni özellik WhatsApp’a uygulanacak Oyna Sessiz Kalan süre-0: 35 Tam ekran WhatsApp, kullanıcılarının seveceği 6 bomba özelliğini hayata geçiriyor. Uygulanacak özellikler; çoklu cihaz desteği, WhatsApp Web masaüstü uygulamasını kullanarak arama, videoyu sessize alma, “sonra oku” seçeneği, sigorta ve cevapsız grup aramalarına dahil olacak.

Çoklu cihaz desteği: Geçen Kasım ayında beta sürümünde sunulan bu özellik sağlandıktan sonra WhatsApp kullanıcıları aynı anda birden fazla cihazdan platforma giriş yapabilecek. WhatsApp şu anda yalnızca masaüstü ve bir mobil cihaz üzerinden giriş yapılmasına izin veriyor, bu nedenle üç veya daha fazla cihazda açılabilir.

Arama yapmak için WhatsApp Web masaüstü uygulamasını kullanın: Bu özelliğin kullanılmaya başlanmasından sonra Windows ve maciOS tarafından girilen masaüstü uygulaması üzerinden sesli aramalar yapılacaktır.

Videonun sesini kapatma: Bir kişiye gönderildiğinde veya durum güncellemesi olarak WhatsApp’a yüklendiğinde, şu anda sessize alma seçeneği yoktur. Ancak gelecekte sosyal mesajlaşma uygulamalarının kullanıcıların videoları sessize almasına izin vermesi bekleniyor.

Daha Sonra Oku seçeneği: “Daha Sonra Oku” özelliğinin, WhatsApp’ta bulunan “Arşivlenmiş Sohbet” özelliğinin gelişmiş bir sürümü olduğu söyleniyor. Daha sonra okumak için bir sohbet seçtiğinizde, WhatsApp bu sohbet için bildirim göndermez. Ek olarak, bu özelliğin “tatil modu” seçeneği sigortası sağlaması bekleniyor: platform, Hintli kullanıcıların WhatsApp aracılığıyla sağlık sigortası ve emeklilik planları satın almasına olanak tanıyacak.

Keyifli Günler Dileriz.

Benzer Paylaşımlar
Donanım

Samsung Galaxy Watch 4’ün Cep Yakan Fiyatı Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi
Teknoloji dünyasındaki sızıntılar artık neredeyse kaçınılmaz hale geldi. Bu durumun önüne geçmekte zorlanan şirketler, genellikle ürün tanıtımından çok daha önce bilgileri basına kaptırıyor…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
DonanımMobil Telefonlar

Apple iPhone 12 Mini İndirime Girdi ! İşte Fiyatı

1 Dakika Okuma Süresi
Apple iPhone 12 mini fiyatı için dikkat çeken indirim yapıldı. Cihaz, Türkiye’deki mevcut fiyatıyla daha iddialı bir konuma geldi. iPhone 12 Mini… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Donanım

NVIDIA Grafik Teknolojisi Rakibi AMD , Xbox Konsollara da Gelecek

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… AMD FidelityFX Super Resolution teknolojisinin Xbox oyun konsolları tarafından da destekleneceği açıklandı. Açıklamaya göre RX 400 serisi ekran kartları… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Konu İçin Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: