Bilgisayar OyunlarıOyun HaberleriOyun Tavsiyeleri

Yayıncı İndirimleri Bitiyor

2 Dakika Okuma Süresi


Electronic Arts Yaptığı yayıncı indirimlerin süresi bitiyor. EA Play aboneliği ile bir çok oyunu ilk ay 6TL ye alarak oynayabilirsiniz. İndirim bitiyor elinizi çabuk tutmalısınız.

Hangi Oyunlar İndirime Girdi?

EA play sisteminde en göze çarpan yapımlardan olan Star Wars Jedi Fallen Order; Episode 3 Revenge of Sith ile Episode 4 New Hope filmleri arasında geçen jedi katliamından 5 yıl sonrasını anlatan ve Bracca adlı gezegende hurdacı olarak yaşayan Cal kestis adlı Jedi karakterimizi yönetmekte olduğumuz souls like-bulmaca türlerinin bir arada bulunduğu bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunda amacımız katliamdan sonra yıkılan jedi düzenini tekrardan bir araya getirmek.

Öncelikle Jedi Fallen Order oyun türü açısından içinde bir çok farklı türü kapsıyor ancak bir çok oyun türünü kapsadığı için belirttiği türler için eksiklikleri var. Oyun dövüş sistemi açısından da biraz yavan kalıyor, tam hissiyat alamıyoruz. Oyunda ki bulmacalar ise güzel tasarlanmış ancak çoğu bulmaca oldukça kolay pek kafa karıştırmıyor.
– ”Dlc olmadan bu oyun çöp oynanmaz.” diyenler olacaktır lütfen onlara aldırış etmeyin. Dlc’ler bu oyunun omurgası belki ama onlar olmadan da yüzlerce saat keyifle oyun oynayabilirsiniz.

– Oyunun Türkçe dil yaması mevcut eğer onu internetten indirir kurarsanız oyundan alacağınız keyif daha da artabilir.

– thesimsresource sitesinde 130.000’in üzerinde mod mevcut bunları indirip
Belgeler – Electronic Arts – Sims 4 – Mods klasörüne atarsanız oyun içi çok güzel kozmetiklere sahip olabilirsiniz. Galatasaray formasından tutun pembe panjurlu evlere kadar.
Genelde Battlefield oyunları multiplayer odaklı olur. Lakin benim için bu multiplayer odaklı oyunların, Battlefield 1 ile başlayan, savaş atmosferini oldukça iyi yansıtan ancak hikaye anlatımından uzak olan “War Stories” türünü sevdiğimi itiraf etmeliyim.
Battlefield 5’tede 1. Oyundaki gibi devam etmek istemişler…
İstemişler ancak olmamış, önceki oyundaki gibi olmamış biraz sönük kalmış iki hikaye haricinde. O iki hikayeden birinin The Last Tiger olduğunu tahmin etmek çok zor değil eğer hikayesini oynadıysanız. Yani hikaye modundan bir Call Of Duty 2 atmosferi beklemeyin.
Sanırım bunda uygulanan sansüründe payı olsa gerek. The Last Tiger görevinde bu olaydan sansüre rağmen savaşın çoktan kaybedildiğini artık vatanlarının şerefi için son gücüne kadar çarpıştıklarından bahsediyor.
Uzun lafı kısası çok büyük potansiyele sahip 2. Dünya savaşı konseptini nasıl bu kadar sönük kullanmışlar tebrik etmek lazım. Önerceğimiz oyunlardan biri
Ve 10’dan fazla oyun indirime girdi. Oyunları satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: