Oyun Haberleri

Yeni Çıkacak Olan Diablo 2 Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi

BlizzCon etkinliğinde açıklanan “Diablo 2: Resurrection” için sistem gereksinimleri de açıklandı. Blizzard’ın oyuna başka sürprizler de getirmesi, “Diablo” hayranlarının sızdırılmasının ardından büyük heyecana neden oldu.

2000 yılında piyasaya sürüldüğünden beri “Diablo 2” efsanevi oyunlardan biri oldu ve sonunda güncellendi. Blizzard bu remake versiyonu için “Resurrection” ı seçti.

Diablo 2′ ye Gelecek Yeni Mod Haberi

Bugün “Diablo 2: Resurrection” için sistem gereksinimleri açıklandı. Blizzard’ın önerdiği sistem gereksinimlerinin yanı sıra oyunun mod desteği de sağlayacağı ortaya çıktı. Oyuna mod desteğinin getirilmesinden sonra zaten derin bir hikayeye sahip olan oyunların daha ilginç modlarla zenginleştirilmesi bekleniyor.

Diablo 2‘nin yeniden düzenlenen versiyonunda Diablo 2‘nin oynanış ve sahnelerinin değişmeyeceği duyuruldu. Özellikle “Diablo 3” ten sonra oyuncuların en büyük eleştirisi, oynanış ve senaryonun yeterli olmaması.

Diablo 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-3250 – AMD FX-4350
  • Ram: 8 GB Belek
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  • Depolama Kapasitesi : 30 GB

Önerilen Sistem gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • CPU: Intel Core i5-9600K – AMD Ryzen 5 2600
  • Ram: 16 GB Bellek
  • Depolama Kapasitesi : 30 GB

Güncellenen “Diablo 2” de 144 Hz’e kadar yenileme hızı ve 4K çözünürlük desteği sağlanacak. Blizzard tarafından bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni Diablo 2‘nin yanı sıra Blizzard ekibi, Diablo 4‘ün geliştirilmesi için çalışmalarına devam edecek.

Benzer Paylaşımlar
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

Fortnite , Pc Versiyonu İçin Grafik Yükseltmesi Alacak

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Popüler bir Battle Royale oyunu olan Fortnite, PC platformunda büyük bir grafik güncellemesi alacak. Bu güncelleme de Battle Royale ve Yaratıcı… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor Türkiye İçin Fiyatları Belli Oldu

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Seveler… Bildiğiniz üzere sitemizde bir haber yayınlamıştık. CS:GO’yu ücretsiz halde kullanan oyunculara bazı kısıtlamalar gelecekti. Kısıtlamaların bazıları belli olmuştu lakin… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Bilgisayar OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO’yu Ücretsiz Oynayan Oyuncular için Kötü Haber Geldi

2 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Bildiğiniz üzere CS:GO bir süre önce ücretsiz olmuştu. Fakat ücretsiz olması neredeyse bütün oyunda hilelerin artmasına sebep oldu diyebiliriz…. Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: