Oyun Haberleri

Yeni Çıkacak Olan Diablo 2 Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

1 Dakika Okuma Süresi

BlizzCon etkinliğinde açıklanan “Diablo 2: Resurrection” için sistem gereksinimleri de açıklandı. Blizzard’ın oyuna başka sürprizler de getirmesi, “Diablo” hayranlarının sızdırılmasının ardından büyük heyecana neden oldu.

2000 yılında piyasaya sürüldüğünden beri “Diablo 2” efsanevi oyunlardan biri oldu ve sonunda güncellendi. Blizzard bu remake versiyonu için “Resurrection” ı seçti.

Diablo 2′ ye Gelecek Yeni Mod Haberi

Bugün “Diablo 2: Resurrection” için sistem gereksinimleri açıklandı. Blizzard’ın önerdiği sistem gereksinimlerinin yanı sıra oyunun mod desteği de sağlayacağı ortaya çıktı. Oyuna mod desteğinin getirilmesinden sonra zaten derin bir hikayeye sahip olan oyunların daha ilginç modlarla zenginleştirilmesi bekleniyor.

Diablo 2‘nin yeniden düzenlenen versiyonunda Diablo 2‘nin oynanış ve sahnelerinin değişmeyeceği duyuruldu. Özellikle “Diablo 3” ten sonra oyuncuların en büyük eleştirisi, oynanış ve senaryonun yeterli olmaması.

Diablo 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-3250 – AMD FX-4350
  • Ram: 8 GB Belek
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  • Depolama Kapasitesi : 30 GB

Önerilen Sistem gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • CPU: Intel Core i5-9600K – AMD Ryzen 5 2600
  • Ram: 16 GB Bellek
  • Depolama Kapasitesi : 30 GB

Güncellenen “Diablo 2” de 144 Hz’e kadar yenileme hızı ve 4K çözünürlük desteği sağlanacak. Blizzard tarafından bu yıl içinde piyasaya sürülmesi beklenen yeni Diablo 2‘nin yanı sıra Blizzard ekibi, Diablo 4‘ün geliştirilmesi için çalışmalarına devam edecek.

Benzer Paylaşımlar
Mobil OyunlarOyun Haberleri

Battlefield Mobile Betadan Sevindiren Haber Geldi

1 Dakika Okuma Süresi
Battlefield Mobile Beta, Bu Sonbaharda Farklı Bölgelere Geliyor Oyunun genel beta süreci iki ülkede başlamış olsa da bu sonbaharda yeni bölgelerin açılması… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
Oyun Haberleri

Steam , 419 TL'Lik Oyunu Kısa Süreliğini Ücretsiz Yaptı !

1 Dakika Okuma Süresi
Merhaba Oyun Severler… Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, belirli günlerde ücretsiz oyunlar sunarak kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Platform, kış… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...
KonsolOyun Haberleri

Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu

1 Dakika Okuma Süresi
Rockstar Games, GTA V’in Özel PlayStation 5 Sürümünün Ertelendiğini Duyurdu. Çıkış tarihi Mart 2022 olarak belirtti 8 yaşındaki GTA V’nin yeni versiyonunun… Bunu paylaş:TwitterFacebookBunu beğen:Beğen Yükleniyor...

Gamer Gundem 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: